Літаюче таксі вже близько

Німецький стартап Lilium, який розробляє п’ятимісне літаюче таксі, у другому раунді фінансування отримав інвестиції в розмірі $ 90 мільйонів. Це поставило проект в ряд найкраще фінансованих електролітаків, повідомляє Reuters.
Lilium тепер став одним з найпривабливіших стартапів, які розробляють нову категорію повітряних суден, які можуть злітати вертикально і переходити до стандартного польоту невеликого повітряного судна.
Після серії випробувань двомісного повітряного судна Lilium в березні цього року оголосила, що вона розробляє літаюче таксі місткістю п’ять місць. Літак подолає відстань у п’ять-шість разів більше, ніж безпілотники. За оцінкою директора з розвитку бізнесу Lilium Ремо Джербера, 20-кілометровий шлях від Манхеттена до аеропорту імені Джона Кеннеді в Нью-Йорку займе п’ять хвилин.
Засоби компанія отримала від китайського концерну Tencent, від ліхтенштейнський інвестиційної компанії LGT, що належить місцевій королівській родині, від фірми Atomico, від засновника Skype Нікласа Зеннстрёмома, а також співзасновник Twitter Евана Вільямса. Разом з першим раундом фінансування компанії вдалися отримати $ 101,4 млн. Німецька компанія отримала $ 90 млн на проект літаючого таксі. Отримані гроші повинні допомогти компанії прискорити розробку машин і отримати нових співробітників. Зараз їх 70, але у компанії існує потреба в авіаційних інженерів, фізиків, ІТ-фахівцях і експертів з електродвигунів.