Кращі стажування цієї осені

Освітній проект зібрав для вас вісім найцікавіших пропозицій, куди можна відправитися на стажування або конференцію наступної осені.

1. У США, якщо ви художник

Якщо ви професійно займаєтеся живописом, а в наступному році є бажання пожити в Америці, місячне стажування Golden Foundation – для вас. Щоб взяти участь в конкурсі, потрібно відправити організаторам фотографії восьми завершених робіт, резюме та три рекомендаційні листи (докладніше дивіться в інструкції). Всі необхідні матеріали, полотна і фарби художникам надаються, а кожен індивідуальний грант може досягати 3 000 доларів, покриваючи до 85% вартості програми. Сама резиденція розташована в сільській місцевості штату Нью-Йорк.

2. До М’янми, якщо ви дипломат

Якщо зараз ви вчитеся в університеті, вільно володієте англійською і захоплені перипетіями міжнародних відносин, мрієте відчути себе в ролі міністра закордонних справ або неодмінно бажаєте познайомитися з одним з них, вам на восьму модель ASEM, яка пройде 15-20 листопада в Янгоні і Нейпьідо. Відібраним учасникам не потрібно оплачувати жодних організаційних зборів, крім того, їм допоможуть оплатити проживання, харчування та проїзд.

3. В Іспанію, якщо ви менеджер

В Європейській школі економіки в Мадриді існують спеціальні короткі курси менеджменту для студентів з усього світу, у яких вже є ступінь бакалавра або її еквівалент. Курси проходять протягом трьох місяців, плюс стажування. Початок програми в січні, мова навчання – англійська. Стипендія покриває до 70% витрат на навчання.

4. До Німеччини, якщо ви правозахисник

Якщо вам цікава тема захисту прав людини і ви замислювалися про такий актуальний зараз питанні, як злочини, скоєні на ґрунті ненависті, вам на конференцію UNITED, яка пройде 19-24 листопада в Берліні. UNITED – найбільша європейська антирасистська мережу в підтримку мігрантів, біженців і меншин, яка проводить пару конференцій в рік для учасників з країн-членів Ради Європи. Для учасників зі стран СНГ оплата становить 80 євро, але організатори обіцяють покрити частину витрат на проїзд та візу.

5. В США, якщо ви фахівець з безпеки

Якщо ви цікавитеся темою міжнародної безпеки і хочете поділитися результатами своїх досліджень з десятком таких же майбутніх докторів наук, як ви, подавайте заявки на Гарвардської міжнародну конференцію з безпеки. Конференція буде проводитися 14-15 жовтня в Кембриджі, Массачусетс. Організатори виділяють гранти в розмірі 500 доларів для оплати витрат на проїзд та проживання.

6. До Швейцарії, якщо ви хочете пройти стажування в СОТ

Світова організація торгівлі кличе стажистів в свій головний офіс в Женеві на термін до 24 тижнів (точний термін залежить від потреб підрозділу). Якщо вам ще немає 30 років, ви хочете отримати практичний досвід і глибше розібратися в сфері світової торгівлі – ласкаво просимо.

7. У Данію або Австрію, якщо ви дослідник

Шестимісячна стажування з 1 травня в Міжнародному секретаріаті Парламентської асамблеї ОБСЄ – що може бути цікавіше і корисніше для майбутніх політологів, юристів або дипломатів? Якщо вам від 21 до 26 років, у вас хороша освіта, ви вільно володієте англійською і цікавитеся дослідженнями в сфері міжнародних відносин, то ви можете потрапити до Відня або Копенгаген. Відібраним учасникам покладається стипендія в розмірі 650 євро на місяць, проживання та, звичайно, безцінний досвід.

8. У США, якщо ви письменник

Якщо ви письменник або вчений-дослідник, у вас є опубліковані роботи (дисертація не береться до уваги), ви цікавитеся американської історією і культурою і готові присвятити 9 місяців тому, щоби писати, їздити по Америці, викладати студентам, а потім представити широкій публіці свою книгу , то цей грант точно для вас. Центр імені С. Старр по вивченню американського досвіду, розташований в Честертаун, в трьох годинах їзди від Нью-Йорка, приймає заявки щороку.