ПОРТУГАЛІЯ – ЧЕМПІОН ЄВРОПИ 2016!

Даний чемпіонат Європи по футболу запам’ятався досить цікавими фактами, статистикою.

Я не є яскравим прихильником футболу, це лише друге Євро, яке я дивився, перше подивився у 2012 році, коли чемпіоном стала збірна Іспанії, яка перемогла у фіналі збірну Італії.

Отож,щодо фактів, аналізуючи  коментаторів, я так зрозумів, що це одне з самих найменш гольових євро. Так, голів на цьому чемпіонаті було недостатньо, їх хотілось більше. Це раз. По-друге, досить кумедний факт- рвання футболок під час матчу, то була форма збірної Швейцарії, закупили як ми бачили не дуже якісний товар.

По-третє абсолютний провал нашої збірної України на чемпіонаті. Три матчі-три програші, жодного голу, але хлопці спокійно це сприйняли, посідали у свої Porshe, і вперед веселитись зі своїми мільйонами.

По-четверте, досить дивна і не зовсім адекватна поведінка тренера збірної Німеччини, називається: «Ось чим пахне перемога збірної Німеччини  над збірною України», як описали раніше в інтернет-виданнях.

По-п’яте – дві сенсації на Євро: збірна Вельсу та збірна Ісландії. Повага тренерам та футболістам, так тримати.

Повернемось до чемпіона. Ніхто не вірив у перемогу збірної Португалії, мабуть самі португальці. Але як фарт йде- то його вже нічого не зупинить.

Одні нічиї на групових етапах і вихід в 1/8 фіналу. Це круто. В 1/8 вийшли на збірну Хорватії, ах да, чим ще запам’ятаються чемпіони: найскучніший матч на всьому чемпіонаті, ще пару хвилин і дійшло до серії пенальті, але на останніх хвилинах португальці забили у ворота суперника та вийшли в чвертьфінал.

У чвертьфіналі стара добра нічия в основний час, і перемога збірної Португалії по серії пенальті.

У півфіналі зустрілись з сенсацією чемпіонату – збірної Вельсу. На цей раз хлопці ще більше здивувати світ не змогли,португальці впевнено перемогли з рахунком 2:0.

Ну і грандіозний фінал. Ось, що цей фінал показав, при максимальних зусиллях, старанні та вірі в себе, можна здолати все, що ти хочеш, і здобути найважливішу перемогу для себе.

Команда показала, що навіть без свого лідера Кріштіану Роналду, вони здатні перемагати і лишатись однією командою, бо якщо команда залежить лише від однієї людини – це не правильно, команда це команда, це всі ми.