Національний Університет «Острозька Академія» – Вуз, який мене змінив!

Ще навчаючись в школі, я хотів навчатись в Острозькій академії, кожен день йдучи з дому до школи і навпаки, мене зачаровував університет ще сильніше і сильніше. Мені дуже подобалась атмосфера Альма-Матері, подобались студенти, які там навчались, і вже перейшовши до 11 класу, я твердо вирішив, що буду поступати саме в Острозьку Академію. Так і сталось. Я не подавав документи ні до жодного іншого вузу, тільки в ОА. Ризикував звісно, але хто не ризикує, той не п’є шампанського. Подавав документи на три спеціальності : політологія, психологія, документознавство та інформаційна діяльність. Все йшло до того, що мав обрати психологію, але доля склалась так, що я обрав документознавство. Всі вище вказані спеціальності вивчаються на факультеті «Політико-інформаційного менеджменту».

Посвяту я пам’ятатиму все життя – такі речі не забуваються, словами це неможливо передати, це потрібно пережити, тому хочу побажати Академії більше нових спудеїв, а майбутнім спудеям обирати  саме Острозьку Академію.

Я ні про що не шкодую, протягом 5 років навчання я навчався з прекрасними одногрупники, вивчав дуже багато цікавих курсів, мав двійки, трійки, четвірки, і навіть п’ятірки, так би мовити пройшов все.

Саме завдяки  рідній Альма-Матер, я став набагато впевненіший в собі, дізнався багато чого нового в цьому житті, змінив деякі погляди на життя, занурився в неймовірну атмосферу ОА, брав участь у різних заходах від академії, правда почав більше занурюватись в життя академії вже на старших курсах, але краще пізно ніж ніколи.

Гарно проводив час з групою не тільки на парах, але і поза ними.

Закінчивши університет в 2014 році, я досі сумую за ним, та за студентством. І хоч знову кожен день йдучи з роботи додому прохожу кожен день біля неї, але це все не те, хочеться повернутись туди знову.

Я бажаю Національному Університету «Острозька Академія» процвітання, натхнення,  постійного руху вперед, ректору та всім викладачам міцного здоров’я, просто людського щастя, та більше приємних і позитивних моментів в житті.

Я завжди любитиму і пишатимусь своїм Вузом, я гордий називатись Випускником Острозької Академії.