Правильний вибір зимового взуття

зимове взуття

З настанням холодів, дівчата замислюються про придбання новеньких чобітків, які були б не лише теплими і зручними, а ще і стильними. Завдяки деяким порадам, можна вибрати самий кращий варіант взуття, з гармонійним поєднанням усіх необхідних деталей.

Незважаючи на моду, що міняється, натуральні матеріали завжди залишаються на піку своєї популярності. Чоботи з штучної шкіри, можуть порепатися від лютих морозів, а штучне хутро погано зігріє ноги. Тому варто віддати перевагу якісному шкіряному взуттю. Устілки чобіт мають бути виконані з натурального хутра, і міцно пришиті до основи. Якщо устілка приклеєна, це означає що взуття невисокої якості.

Найбільш затребуваним зимовим варіантом чобіт, являється дута модель. Вони популярні завдяки своїй низькій вартості, а також вологостійкості. Підошва таких чобіт виконана з гуми, що дозволяє зберігати рівновагу навіть на найслизькіших дорогах. Штучна тканина взуття, оброблена спеціальним складом, який не дозволяє їй промокати. Для самих морозних днів можна придбати теплі уггі або чобітки із замші. Замовити їх можете тут http://uggslife.ru/catalog/maylin/.

Любителькам спортивного стилю, підійдуть черевики з обробкою з натурального хутра. Їх товста підошва і високі борти, зроблять стильним будь-який зимовий образ, і відмінно захистять від найхолоднішої зими.

Що стосується розміру зимового взуття, та відстань між пальцями і передньою стінкою чобіт повинна бути приблизно в півтора см. Якщо узяти чоботи упритул, ногам буде холодно, і вони не зможуть зігрітися навіть в легкий мороз. Занадто вільне взуття не облягатиме ногу, і це дуже ускладнюватиме процес ходьби. При купівлі зимового взуття варто пам’ятати, що гарантія виробника починається з моменту настання зимового сезону.