Звернення до землян

Звернення до землян

Звернення до землян«Людина, за потенційними можливостями, вища Бога» їх нащадки мають право заявити—НІ! І уточнити, що людина підійшла до межі такого існування. А щоб щасливо жити далі необхідно змінитися самим і змінити принципи нашого співіснування.

Настав час коли вже всі природні, соціальні і виробничі проблеми потрібно вирішувати не на підставі емоцій, а на основі глибоких знань. А для цього, в першу чергу, потрібно їх мати. Сьогодні людина стикнулася з грандіозними проблемами як в соціальні і виробничі сфері так і відносинах з Природою. Аналізуючи все це науковці і інші фахівці приходять до висновку, що людина підійшла до межі свого існування – «кінця Світу».

Але, враховуючи твердження наших пращурів, що

В такі часи, в такі моменти, на Землю приходили Аватари у вигляді універсального прояву Бога, або тих людей, які при житті досягли єдності з ним – Хуан-Ді, Крішна, Піфагор, Ісус Христос, Бабаджі або діючий сьогодні в Індії Сат’я Са і ін. які надавали людям необхідні знання але система підпорядкування знищувала і знання і їх самих. Піфагора і його сподвижників порубали в бою, а їх труди знищили. Ісуса розп’яли на хресті, а його знання спаплюжили і використали у створенні ефективного підпорядкування. А ті знання, що чудом з’являються, компроментують всіма доступними методами.

Та сьогодні Бог вивів на МАЙДАН самих Людей, у яких ці знання в генах і вони їх подають своїм прикладом. Тільки українці могли і зробили це.

Святі, просвітлені, жреці, колдуни, пророки, знахарі, і інші хранителі великих істин, які передбачали і ждали – коли ж появляться не спеціальні, а звичайні методи щасливого існування. Ось вони, продукуються на Майдані у відносинах між собою і з довкіллям! Чи вам це розказувати? Тоді де ж ви?

Тібет тисячоліттями пильнував коли ж українці покажуть світу шлях до щастя. Ось він, люди на Майдані показують його! Підтримайте їх!

США теж мають свій відділ україністики? Чого мовчите? Готового не буде. Тільки разом і відкрито ми зможемо досягти кращого.

А ви, «святі» отці, доволі послужили демону настав час послужити Богу. Це ваше каяття. Бо по іншому – прощення не буде нікому. Ви знаєте що це таке.

Слава тому буде, хто поведе всіх інших людей за тими, що на Майдані! Чи то це буде Кличко, Порошенко, чи навіть Янукович, церква, Захід, чи Схід, немає різниці хто, лиш би вмів вести. А прозрівати пора всім. В противному разі, хто не зміни свого відношення до всього –згинуть,

і Американці – в першу чергу, вони знають про це.

Настав час Всім змінити гнів на милість. Тільки після цього нам допоможуть цивілізації інших планет.

Раніше Бог (Всесвіт) розвивався при допомозі спільного інтелекту закритого типу. Він, між всіма, влаштовував відносини за принципами насилля. З розвитком речових матеріальних форм, відкрилася можливість утворення спільного інтелекту відкритого типу, який може влаштовувати взаємовідносини на основі безнасильницьких дій. В людини, спільний інтелект відкритого типу проявляється відчуттями блаженства, радості, задоволення, спокою… (Відчуття це стан вище емоційного). Спільний інтелект відкритого типу має вищі можливості спільного інтелекту закритого типу –рівень інтелекту інопланетян.

Спільний інтелект відкритого типу утворюють і інші форми. Наприклад бджоли, терміти, зграї перелітних птиць і т. д. Відкритий спільний інтелект (ВСІ) має, на ступінь, вищі можливості, чим форми, що його утворюють. Найвищу якість має ВСІ породжений взаємовідносинами побудованими емоціями наближеними до Любові. Тільки такий інтелект, найменш болісними, шляхами, приведе людину до її мети. ВСІ породжений взаємовідносинами побудованими процесами створеними ницими діями – насильства, обману, фарисейства і т.д, мотивоіваними ницими почуттями – наживи, влади, помсти, приниження, величі і т.д. приведе, як ми переконалися сьогодні, до «кінця Світу».

Не секрет – людина морально і духовно впала нижче тварин.

Відкриттям цього закон і самою закономірністю заклинаю всіх хто захоче реалізувати, свої чи інших, ниці бажання, при допомозі ВСІ і закликаю відмовитися від подібного, іначе згинемо.

Як ви зрозуміли –це стосується і автора.

Настав час піднятися! Не прогавити б його.

ЛЮБОВ це відчуття благодаті, радості, задоволеності, захищеності, спокою … які виникають в людини під час її діяльності.

ЩАСТЯ це відчуття благодаті, радості, задоволення, захищеності, спокою … які виникають в людини під час б.я. дії на неї.

Б.я. діяльність – фізична, психічна чи духовна називається взаємовідносинами, яка здійснюється в результаті обміну певною системою сил. Якість цих сил залежи від якості емоцій (відчуттів), які їх мотивують. За третім закону Н’ютона –всяку дію компенсує адекватна протидія. Тож кожний отримає те, що заслуговує.

Якщо діяльність мотивувати ницими емоціями, то з часом те і отримаємо – не щастя, а суцільні муки.

Якщо діяльність мотивувати любов’ю або близькими до неї почуттями, то з часом завжди будемо отримувати чергову порцію щастя. Тобто – те, ради чого людина скоює б.я. свою діяльність.

Взаємовідносини на основі любові – являється універсальним засобом і методом на шляху до щастя.

Тож заради власного щастя любов’ю підтримаємо тих, хто на майдані, приєднавшись до них безпосередньо або подумки, В.С.І немає меж, ні в просторі, ні в часі

А в новорічну ніч кинемо клич – СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЛЮДЯМ НА МАЙДАНІ! ВСІМ ЛЮБОВІ І ЩАСТЯ!

Я до вас звертаюся, люди Землі. За вами сьогодні БОГ.

До вас з любов’ю ПЕТРО РУСИЧ.