Зустрічаємо весну разом

Зустрічаємо Весну

Зустрічаємо Весну, прикрашену красою і добротою, сяючу славно і чудно, вона улюблена всіма. Зустрінемо Красуню разом, шалено привітаємо і проведемо Зиму до себе, в сніжну оселю.

Зустрічаємо Весну

Останній вікенд зими 28 лютого – 1 березня буде наповнений весняним настроєм! Вихідні у вигляді інтерактивного спектаклю, де кожен гість – головний герой, виявляється в колі Лютої Зими і Ніжної Весни, в оточення скоморохів і казкових героїв, серед квітів і творчості. Пройдуть цікаві дитячі майстер-класи, після яких у кожної дитини, залишиться на пам’ять подарунок, а також світлі спогади від теплої і холодної пори року. Невтомні розіграші та лотереї не залишать нікого байдужим, адже яке щастя отримувати подарунки за везіння!

Снігова королева Зима, представлена театральним колективом “Чудовий Настрій”, як владна господиня свята, заманює гостей зимовими забава та іграми, тягне на спілкування, захоплює майстер-класами. Майстерня моди “Квітка”, помічниця Весни, створить атмосферу весняного саду, представивши колекцію суконь ручної роботи з квітів, і обов’язково проведе майстер-клас з hand-made.

Гостей також чекає казка-мюзикл від народно-художнього театру “Пролісок”, де ми всі разом будемо зустрічати Весну. Підтримувати Зелену Королеву будуть молоді українські дизайнери показам яскравих і екстравагантних одягів та прикрасами. Радувати співом буде Денис Фролов – фіналіст дитячого Евробачення 2014. Також до концертної програми приєднаються фіналісти ЕвроЮрмали 2013. Протягом дня, для дітей, будуть проведені майстер-класи з ручним виробам “Створи подарунок для мами”, де хлопчики та дівчата зможуть проявити свою фантазію і створити листівку своїми руками, і звичайно ж майстер-клас по весняному оберегу, як же без символу перемоги добра над злом, тепла над холодом.

І, звичайно ж, яка зустріч проходить без ярмарки? Протягом усього вікенду буде представлена виставка-ярмарок від українських талановитих майстрів, які представлять речі ручної роботи, етнічну одяг і аксесуари, керамічні вироби, традиційні ляльки-мотанки та багато іншого.

БАЖАЄМО ВСІМ ВЕСНЯНОГО ПРОБУДЖЕННЯ!

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

  • Місце проведення: Київ, пр-т Перемоги, 84, Nivki-hall
  • Дати: 28 лютого – 1 березня
  • Час: 10:00 – 20:00

Запрошуємо задавати будь-які Ваші запитання і будемо раді дружби і співпраці.

Приєднуйтесь до події і дізнатися більше інформації:

Посилання на захід: Зустрічаємо весну разом

Ініціатор проекту: Медіа-Арт-поектов “ГАГАРИН” і Nivki-hall банкет-хол