Зустріч з поетами

Петро Шкраб'юк

Петро Шкраб'юкУ Городоцькому НВК №5 вже стало традицією проводити зустрічі з цікавими людьми, зокрема – з представниками мистецтва. Наприклад, минулого понеділка в актовій залі учні та вчителі зустічали доктора історичних наук, старшого наукового співробітника Інституту українознавства ім. І.Крип’якевича НАН України, члена Національної Спілки письменників України, поета, автора понад десяти збірок – Петра Шкраб’юка та керівника районного літературно-мистецького об’єднання “Джерело”,поета Городоччини, члена Національної Спілки журналістів України Мирослава Малахівського.

Цього разу завітали гості з нагоди святкування 200-річчя від дня народження Т.Шевченка. А вітали їх зодягнені у вишиванки дівчата-старшокласниці. Вони й читали вірші львівського гостя. Після такого вступу П.Шкраб’юк розповів про світове визнання нашого Кобзаря й водночас читав свої вірші. Про творчі доробки розповів й М.Малахівський. На деякий час не оминули гості тему щодо ситуації в нашій державі, а П.Шкраб’юк з цього приводу зачитав вірш “Серце України”, який він написав у Києві, на Майдані,8.12.2013 р.

По завершені директор школи Марія Ривак подякувала гостям за зустріч,а учні подарували львівському гостю портрет Т.Г.Шевченка, який у техніці “вовняна акварель”виконала вчителька образотворчого мистецтва Галина Гринашко.