Зустріч, що змінила її світ

Купить в Киеве детские ортопедические матрасы

Нагадаю, що не так давно ми оголосили про початок конкурсу до Дня Святого Валентина – Історія Кохання. Зізнаюсь чесно, що конкурс не такий популярний, як того очікував я. То ж, у вас є всі шанси поборотись за грошовий приз!

Цю історію надіслала Марія Михайлова.

Ця зустріч назавжди закарбувалася в дівочій пам’яті. Та й не дивина, адже день той був доленосним. Сімнадцять років, останній день літа, вступ до університету. Усе це змушувало хвилюватися щось всередині, затамовувати подих від цих швидких, наче блискавка, змін. Число “7” завжди для неї було чимось загадковим та містичним, саме в той день воно виправдало свою репутацію. І ось сьомий поверх. Вона в чорній, елегантній сукні шукає розклад, що мов ховався від натовпу новоспечних студентів, наштовхується на нього. Саме тут, серед цієї товкатні вони познайомились, протягнувши один одному руки. Начебто звичайний хлопець, без особливих талантів чи розумових здібностей, але мав такі очі… Дивлячись в його очі, їй завжди хотілося хоч на хвильку пірнути у цей загадковий внутрішній світ незвичайного хлопця. Вона полюбляла блакитнооких, він був саме таким, але навіть не це тягнуло! Погляд його завжди виражав стільки почуттів, що, мабуть, вона й на власній шкірі ніколи не відчувала таких,  а він був здатен розповісти про вир емоцій просто даючи дивитись собі в очі.

Вони були закохані. Закохані до нестями, до втрати контролю, до непрозорої матовості в очах, що змушувала дивитися на світ як через щільний туман, розшукувати руками предмети людей, щоб не травмуватись. Кожного Божого дня вона все більше і більше втрачала розум, коли чула його голос. Здавалося, ніби сердце б’ється з такою силою, що здатне було розтрощити вщент, захищаючи від зовнішніх пошкоджень кістки грудної клітки. Здавалося, ніби якийсь внутрішній голос приглушує інші голоси, зриваючись від неймовірної гучності крику, допоки сили не покидали. Він намагаючись все ще кричати, щось незрозуміло хрипів.

Звичайно ж, постає питання, навіщо всі ці муки, якщо люди кохають один одного?! Все просто: вона не знала про його любов до неї, а він – про її до нього. На жаль чи на щастя, розв’язка цієї незрозумілості між ними не змусила себе довго чекати.

Усе чарівне стається тоді, коли сонце ховається за горизонт багатоповерхівок,  на місто накривається темно-синя ковдра з сяючими діамантиками з рок. Вона була впевнена у цьому, полюбляючи саме ніч, коли непотр ібно бути “кимось”, а можна бути собою. Того вечора вона, хвилюючись, з вологими долонями, тремтячими руками несенітнецею в голові, набрала його номер. Він з дівчиною в кіно, обіцяє передзвонити. Вона в мовчазній істериці не знає, що й думати. Положення врятував спільний друг, заспокоївши і впевневши у щирості почуття цього блакитноокого красунчика.

Ніч розмови, тяжкої розмови, де вони нарешті скинули з себе тягар мовчанки і зізналися у тому, що вже декілька місяців повільно їх з’дало.

На цьому моменті я обірву свою історію. Нехай буде щасливий кінець, а те, що сталося згодом за кулісами, має там залишитись.

Ви також можете взяти участь у конкурсі на кращу історію кохання! Ознайомитись з правилами.

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.