Як зробити м’яке крісло

м'яке крісло

м'яке кріслоБагато людей марять м’яким кріслом, яке іменують безкаркасним кріслом або кріслом-мішком. Такі вироби різні за формою, кольору, ціні. Сьогодні такі крісла представлені у продажу, його можна купити наприклад тут, але за бажання цей предмет можна зробити самостійно. Для крісла-мішка знадобляться:

Матеріал для зовнішнього чохла;
Щільна матерія для чохла внутрішнього;
Дві блискавки (п’ятдесят сантиметрів);
Гранули пінопласту.

Спочатку знаходимо в глобальній павутині викрійку, яка відповідає формі бажаного крісла. Найпростіше зробити крісло-куб, крісло-серце. Переносимо викрійку на папір і вирізуємо. Далі за допомогою наявних шаблонів переносимо зображення на матерію, для цього можна скористатися крейдою. Викроюємо необхідні деталі і приступаємо до “складання”.

Шиємо внутрішній чохол, можна використати щільну матрацну тканину, вставляємо блискавку. Блискавку рекомендується розміщувати на найвужчій стороні внутрішнього чохла. Робимо зовнішній чохол, наприклад з гобелену, велюру або жаккарда. Тут блискавку вставляємо на самою довжиною стороні. Наповнюємо внутрішній чохол гранулами пінопласту і застібаємо. Натягуємо поверх внутрішнього чохла красиву зовнішню оббивку.

Купити такі гранули можна у будівельному магазині. Як правило, ці кульки продаються мінімум в десятикілограмових пакетах, враховуючи маленьку вагу кульок, з цього пакету можна пошити близько чотирьох крісел. Коштує такий мішок кульок біля 250 гривень. Якщо треба одно-два крісла, то залишки можна віддати друзям, можливо, вони теж зроблять собі крісло-мішок. А можна зробити крісло і піднести його в ролі подарунка. Проте, треба залишити собі пакет гранул про запас, оскільки з часом крісло треба буде поповнювати гранулами.