Коли була винайдена зорова труба?

зорова труба

зорова трубаНапевно кожний з нас у дитинстві мріяв мати власну зорову трубу. Адже з її допомогою можна було б підгледіти стільки цікавого. Напевно саме з цією метою її і було винайдено у 1608 році одним з учнів Ганса Ліпперша, котрий в той час працював майстром по виготовленню окулярів у Голландії.

Його учень бавлячись у вільний час лінзами помітив, що предмети здаються ближчими, якщо їх розглядати через дві лінзи. Після цього учень зі своїм вчителем сконструювали першу в світі зорову трубу, помістивши в трубу дві лінзи від окулярів.

Про винахід дізнався принц Мауріцій Нассау, головнокомандуючий нідерландським військом на той час, і наказав тримати винахід у секреті. Проте чутки про зорову трубу дійшли до Галілео Галілея, котрий зміг розгадати її секрет і сконструював власну зорову трубу, більш удосконалену. Він почав дивитися через неї на небо і так було винайдено перший телескоп.

P.S. После напряженного трудового дня так хочется расслабиться, в этом вам помогут разные игровые автоматы играть бесплатно онлайн в них можно не выходя из дома – это удобно, просто и доступно для всех.