Чи є золото дорогоцінним металом?

золото

золотоНапевно протягом всієї історії людства золото вважалося дорогоцінним металом. Але що ж такого цінного є у цьому жовтому металі? Чому він так вабить і захоплює багатьох людей.

Перш за все треба ствердити, що золото – це дуже рідкісний і дорогоцінний метал. Золото людство почало добувати дуже давно. Невідомо, коли саме люди почали видобувати золото, але воно було одним із перших металів, який людство навчилось обробляти.

Перші речі, зроблені із золота, знайшли у Єгипті. Тому можна зробити припущення, що єгиптяни почали видобувати золото ще 5000 років тому. Царі Греції та Риму також захоплювалися золотом. Вони підкорювали інші країни, щоб загнати їхнє населення на роботу до золотої копальні. Навіть у Новому Світі добували золото. Адже, коли до Америки прибули іспанці, вони знайшли дуже багато золотих виробів у ацтеків. Золоті вироби були і у інків, а це свідчить, що ще до приходу білих людей з материку індіанці видобували золото і створювали прикраси із нього. Гарне і вишукане серебряное кольцо звичайно хотіли всі але золоті прикраси були поза конкуренцією.

Запасів золота у світі дуже мало. Тому золото дуже дорогоцінний метал. Зараз багато країн на ряду з світовими валютами тримають і певний золотий запас. Тому золото можна назвати і світовою валютою номер один. Адже вартість золота з кожним роком росте.