Чи безпечні знеболювальні засоби

знеболювальні засоби

знеболювальні засобиБагатьом людям знайоме таке поняття, як біль, не з чуток: у усіх нас, наприклад, боліла голова. У деяких дівчат під час менструації тягне і болить низ живота. У когось зуби час від часу неприємно нагадують про себе. Що ж робить більшість з нас? Правильно, хапатися за те, що знеболює: такого роду ліки притуплюють біль, заглушають неприємні відчуття. І багато людей розслабляються, вважаючи, що підлікувалися.

Ось в цьому-то і криється найголовніший підводний камінь знеболювальних засобів. Вони у більшості своїй тільки і можуть, що притуплювати біль. Але що є біль? Вона є крик організму про те, що в нім відбувається щось нехороше. Швидше за все, йде якесь запалення, і тут потрібні не пігулки, а допомога кваліфікованого фахівця. Зараз найти препарат не проблема, тому багато хто займається самолікуванням. Цілком можливо, що якщо у вас, наприклад, часто болить голова, то причина в проблемах з судинами головного мозку. Якщо біль в животі, то це може бути як загострення гастриту, так і апендицит. Але людині це невтямки – не болить, і добре.

Адже за цей час недуга може прогресувати, і знеболювальні засоби тільки посилять проблему своїми побічними діями. Пам’ятайте, що ці ліки негативно впливають на слизові оболонки і травну систему. Що так само знеболює не можна приймати більше трьох днів, тому якщо болі не припинилися, обов’язково звернетеся до лікаря.

Таким чином, не варто наївно вважати, що знеболювальні засоби можуть бути панацеєю і абсолютно нешкідливі для організму. Тому не варто прислухатися до тих, хто не має спеціальних знань, і тим більше не варто займатися самолікуванням. Тут може допомогти тільки лікар, який випише вам потрібні ліки з урахуванням особистого стану вашого здоров’я. Бережіть себе і своє здоров’я!