Пару порад як зміцнити нігті

нігті

Милі дівчата, думаю, що кожна з вас переживає проблему ламких нігтів. А якщо хто з цією проблемою не стикався, щиро вам заздрю. Хочу дати пару рад як можна якщо не уникнути, то хоч би зменшити ризик поломки ваших прекрасних нігтиків.

Рада 1: Йод. Як би не говорили в салонах, щоб не твердили інші люди, по особистому досвіду я можу сказати, що йод дуже допомагає. Не раз я чула, що він руйнує структуру нігтя. Але покористувавшись ним всього тиждень, результат був помітний на очах. Тому щодня мастіть нігті найзвичайнішим йодом (можна перед сном, якщо вас лякає жовтий колір нігтів). Він дуже легко змивається, не бійтеся. Після таких процедур, ваші нігті стануть значно міцніші.

Рада 2: Лак. Ніколи не фарбувати нігті – неможливо. А як усі прекрасно знають, лак – один з найшкідливіших чинників для ваших нігтиків. Щоб зменшити шкідливий вплив лаку, раджу вам не дофарбовувати ніготь до кінця. Деякі люди намагаються “підлізти” прямо під кутикулу, чого робити не варто. Це дуже обважнює ніготь і сприяє численним поломкам.

Рада 3: Вітаміни. Думаю, що багато хто помічав деякі “білі смужки” на нігтях. Це свідчить про те, що вам недостатньо вітамінів. Розв’язати таку проблему простіше простого. Придбайте у будь-якій аптеці кальцій або інші вітаміни, а також їжте більше фруктів.

Рада 4: Кутикула. Якщо ви вирішили обрізувати кутикули, краще звернутися до професіонала. Ненароком можна пошкодити кору нігтя, після чого він буде рости з різними горбками і ямками. Якщо ж, все-таки вирішили зайнятися цим самі, намагайтеся по мінімуму шкодити нігтю, а перед цим гарненько попарте руки в теплій ванночкі.

P.S. Для красоты ногтей сейчас используются разные процедуры и секреты красоты. Вы можете пройти уроки наращивания ногтей гелем дабы научиться самостоятельно делать красивые ногти для себя.