Зміни в біологічному домі

університет імені Івана Франка

університет імені Івана ФранкаНа біологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, в четвер 27.03.2014, відбулась звітно-виборча конференція студентської ради, на якій прослухали звіт голови студентської ради, презентації кандидатів та вибори.

В четвер на біологічному факультеті прийшли 54 делегати з різних курсів і груп для того, щоб проголосувати на виборах за гідну кандидатуру голови студентської ради рідного факультету. Також на конференції була присутня президія в складі декана факультету, його двох заступників, також була профорг біологічного факультету та голова Студентського уряду.

В першій частині конференції делегати та президія, а також всі охочі, прослухали звіт на той момент діючої голови студентської ради біологічного факультету. У звіті були перелічені всі можливі дійства за головування цієї особи. Звіт було затверджено. Після цього відбулись виступи кандидатів, які підлягли подальшому обговоренню на конференції.

Після бою між силами двох цікавих ідейних осередків, в результаті звітно-виборчої конференції, попередня голова студентської ради продовжила свої повноваження ще на один термін завдяки своїй впевненості, організованості та відповідальності.