«Біллі Мілліґан Бенд» презентували третій кліп на «Зміни.ти-світ»

60tfmVfMxxc19 серпня у «Дивані» відбулася концерт-презентація нового кліпу “БМБ” на композицію «Зміни.ти-світ».

Трек «Зміни.ти-світ» увійшов до дебютного альбому “У твоїй голові», реліз якого заплановано на жовтень.

Автором ідеї та режисером відео став лідер гурту Макс Прудеус.

Музика до композиції була написана гітаристом Єгором Акуловим ще 2007 року. Сама ж пісня пережила багато назв і варіацій.

«Я довго працював над нею, бажаючи, щоб вона якнайкраще розкрилась. Пройшло багато часу і тепер “Зміни.ти-світ” – як добре вино, витримане часом» – каже автор Єгор Акулов.
«Текст давній. Я написав його ще на початку двохтисячних. Це був вірш, який пережив виконання речитативом та метал звучання. І лише тепер я задоволений, бо відчуваю, що це аранжування передає сенс, який я вкладав у лірику із самого початку. Я писав його із думкою, що кожен з нас може і має змінювати світ. Композиція змінила мене, змінила звук гурту, вона без перебільшень змінює світ.
Хочу, щоб кожен, хто почує її, повірив у власні сили, надихався нею. Знаю з власного досвіду, що лише змінюючи самих себе, ми змінюємо навколишній світ.  Бо шлях пролягає не назовні, не вгору, а лише всередину, вглибину, вниз. Світ всередні більший, ширший та глибший від світу зовнішнього. Там так багато невідомого!» – ділиться вокаліст Макс Прудеус.

Нагадаємо, що до проекту «Біллі Мілліґан Бенд» хлопці грали прогресивний метал. Назва «Зміни.ти-світ» є дуже символічною, бо ж стала першою композицією на переході до більш світлої та легкої музики, змінюючись разом із внутрішнім світом музикантів.

Кліп на «Зміни.ти-світ» є третім за рахунком. Раніше цього року гурт презентував відео на «Пробачити мені» та «Спати з тобою», що теж стали синглами дебютного альбому «БМБ».

Відео «Зміни.ти-світ»:

Прев’ю дебютного альбому:

 

Інформаційна довідка

«Біллі Мілліґан Бенд» – київський арт-рок гурт з українською лірикою, заснований 11 березня 2013 року. Свою назву гурт запозичив у Біллі Мілліґана, найвідомішої людини з діагнозом «множинної особистості» в історії психіатрії. 1955 року народження, Мілліґан був 24 різними альтер-особистостями — від 3-річної дівчинки Крістін з Англії до 23-річного югославського комуніста Рейджена, що ніби перемикалися з одного на іншого, а сам Біллі був в якості транслятора. Автором текстів гурту є Макс Прудеус, музику ж створює колективний розум “Біллі Мілліґан Бенд”. І, як наслідок, з’являються композиції з мінливим як настрій звучанням та текстами. Українська лірика “Біллі Мілліґан Бенд” пронизана тематикою любові та болю, свободи та рамок, буттям собою та пристосуванням. Їхня атмосфера насичена як відчуттям внутрішнього бунту й боротьби, так і спокою й затишку. 2014 року гурт випускає першу студійну платівку під назвою “У твоїй голові” (9 композицій). Синглами до неї стають”Спати з тобою” та “Пробачити мені”. Наприкінці 2014 року “Біллі Мілліґан Бенд” вирушає в тур на підтримку дебютної платівки.

 

Детальніше про гурт:

Facebook: https://www.facebook.com/billymilliganband

ВКонтакте: http://vk.com/billymilliganfangroup

YouTube: https://www.youtube.com/user/billymilliganband

Flickr: https://www.flickr.com/photos/124388655@N03

Sound Cloud: https://soundcloud.com/billy-milligan-band