Вчені знайшли істоту, яка здатна жити без кисню

Spinoloricus Cinzia

Spinoloricus CinziaНову істоту, котра може спокійно жити і розмножуватися без використання кисню, вчені знайшли у Середземному морі. Причому вони відкрили відразу три різновиди даної істоти.

Відкриття світового значення належить вченим Морського Політехнічного Університету, котрий розташований у італійському місті Анкона. Новий вид належить до безхребетної групи морських істот під назвою лоріціфер. За даними керівника проекту, Роберто Дановаро, їх розміри – приблизно один міліметр. За зовнішнім видом вони нагадують медуз, тільки із захисною оболонкою. За заявою Роберто Дановаро, група вчених під його керівництвом планує ще раз повернутися до місця їх проживання для більш детальних досліджень.

Слід також зауважити, що один із відкритих видів вже отримав нову назву Spinoloricus Cinzia. Нове ім’я дісталося істоті від дружини Роберто. А живуть ці цікаві створіння на глибині приблизно 3,5 кілометри на відстані у 200 кілометрів від острову Кріт.

P.S. Если вам нужно купить автомобиль будь то подержанный или новый, загляните на сайт http://autotechnica.ru где представлены практически все автомобильные производители и марки машин – есть из чего выбрать.