Життя в українському селі

Життя в українському селі

Життя в українському селіНа Україні в селі жити добре. У якому плані? Там багато свободи, багато землі. Загалом, сім’я живе в селі, має здоров’я і не лінується, може себе добре забезпечувати. Там чоловік з дружиною можуть себе почувати, як король з королевою. Усі продукти можна вирощувати. Є можливість тримати живність. І за наявності мінімального особистого автотранспорту, не буде проблем і із зароблянням, тому що усі продукти можна вивозити на продаж.

Землеробство і тваринництво – величезний матеріальний ресурс. І забезпечити себе хорошими санітарними умовами теж сьогодні не досить складно. Все цілком реально: викопати колодязь, провести у будинок водопровід – можна за реальні не занадто великі гроші. А якщо робити роботи по сантехніці самостійно, то ще дешевше виходить. Найдорожче обійдеться колодязь. А підключити, насос, склеїти труби, встановити ванну і викласти кахель можна самостійно.

Немає в селі проблеми і з опалюванням. На Україні багато лісів. Вам ніколи не буде взимку холодно, якщо ви складете у будинку декілька грубок. Але майже усі села і газифіковані. І лише враховуючи сьогоднішнє незрозуміле положення з газопостачанням, варто подумати про те, щоб використати природні альтернативні джерела енергії: сонячні батареї, вітрогенератори та ін. Можна встановити твердопаливний котел. Є ж у продажу двокамерні котли, що дозволяють один оберемок дрів спалювати впродовж 6 годин, де в другій верхній камері горять і відпрацьовані від першого горіння гази.

Але головна фішка в тому, що ви житимете в далечіні від міського шуму і метушні. Якщо ви переїдете в село, то побачите світ абсолютно з іншого боку, знаходитиметеся на лоні природи щодня. У серці і душі відродяться прекрасні почуття, що дрімають. У селі люди сильніші і хворіють лише від того, що нехтують санітарними законами. Але якщо бути розумним, стежити за чистотою у дворі і будинку, то думати про лікарню вам припаде лише при народженні дітей або яких або серйозних травмах.

Хворіємо ми більше від шуму, низьких вібрацій міських вулиць, від нервового перенапруження в умовах швидкого життя. Ось від чого люди хворіють. А що говорити про неякісну їжу, що продається в супермаркетах. У селі ж ви зможете виростити для себе екологічно чисті овочі і фрукти. Ви дихатимете чистим повітрям і пити чисту воду. Звичайно зараз є екологічні продукты в магазині Із села однак якщо у вас є ідея переїхати в село, то наслідуйте її не сумніваючись.

Чим більше людей так поступлять, тим більше здоров’я буде у них. У селі і моральна обстановка краща. Ви зверніть увагу, що усі катастрофи: техногенні або природні найчастіше обрушуються на великі міста. І не можна цей факт пропускати повз свідомість. У селі ж можна жити безпечніше і щасливо, чим в місті.