Життя йде шкереберть – рухайся далі!

Іноді нам здається, що ми застрягли десь на середині шляху. Частина дороги вже пройдена, але що потрібно для того, щоб піти далі, не зрозуміло. Ми починаємо шукати інші шляхи і можливості і натрапляємо на численні перешкоди та обмеження, які не дозволяють нам цього. Ми перестаємо шукати, не розуміючи, що всі перепони існують тільки в нашій свідомості.

Пошук нових перспектив у повсякденному житті дозволяє розгорнути межі розуму і звільнитися від своїх розумових обмежень. По-іншому думаючи, ми відкриваємо кордони своїх думок, при цьому розкриваємо свій розум. У результаті: загострюємо розуміння, стаємо більш відкритими для нових знань і збільшуємо шанси досягти успіху в нових проектах.

Цікаво? Ось три хитрощі, які допоможуть вам рухатися далі, не зупиняючись і не озираючись.

1. Уяви собі кожну проблему як щасливий випадок

Тебе звільнили з роботи? Чудовий привід відправитися на пошуки такої роботи, яка дійсно буде відповідати твоїм бажанням і можливостям. Річ, яку хотів купити ти, купив хтось інший? Знайдеш щось краще!

Тобі самотньо і не можеш знайти споріднену душу? Який чудовий привід для роботи над собою. Користуйся, поки є можливо цим періодом для вивчення англійської, психології, східної філософії, розведення акваріумних рибок і так далі. У тебе є ідеальний час для всього! Те, над чим ти працюєш, не приносить швидких і позитивних результатів? Хороший привід протестувати свою мотивацію і наполегливість.

Як правило, проблеми розвивають розуміння та стимулюють здатність творити. Шукай в кожній проблемі привід для розвитку і вдосконалення.

2. Уяви, що всі навколо – великі мудреці

Ця хитрість полягає в тому, щоб думати, що кожна людина, яка знаходиться поряд, хоче подати тобі уроки глибокої мудрості. Твій безпосередній начальник дратує своїми зауваженнями і дрібними причіпками? Він просто ангел, так як допомагає тобі вивчити науку з приборкання гніву. Твій бойфренд неорганізований і безглуздий, ігнорує твої поради? Урок, який він намагається дати – терпимість.

Ти злопам’ятна людина і до цих пір стійко плекаєш свої рани, завдані у далекому минулому? Люди, образивши тебе – великі мудреці, маскуються під тиранів. Таким чином вони дали тобі єдиний шанс зрозуміти весь сенс прощення. Сенс цього – навчитися, як позбутись від будь-якого негативу.

Близькі засуджують твій новий стиль одягу/зачіски/тощо? Звільнись від постійного пошуку схвалення з боку оточуючих.

Твоя сестра, тітка, друг дратують тебе, хизуючись своїми успіхами і вважають тебе невдахою? Послання полягає в тому, щоб навчитися не порівнювати себе з іншими, а повністю довіряти своїм почуттям, любити і поважати самого себе, з усіма своїми недоліками і достоїнствами.

3. Уяви, що життя – це тест

Якщо ти сприймаєш кожну проблему як вирішальний бій, від якого залежить все подальше існування, то нарікаєш себе на життя, сповнене емоційних шквалів і негод. Перетворюючи проблему в «тест», ти зробиш своє життя набагато легшим і приємнішим.

Ти – лицар і перешкоди на шляху лише випробування, які дозволяють довести твою мужність, наполегливість, творчі здібності, співчуття і так далі. Вони – виклики для твоєї свідомості, можливість знаходити в собі такі ресурси, про існування яких ти навіть і не підозрював.

Рухайся далі, не зупиняйся, бо ти вартий кращого!

Уникальная в своем роде модель – самая дорогая машина в мире и ее история. Узнай сейчас!
Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.