Журналістика – це жадоба знати

Журналістика

Журналістика Журналістика – це жадоба знати.
Журналістsemper tiro – завжди учень.
Ми живемо у Всесвіті розмаїтості, у світі, де постійно щось відбувається.
Творчий акт журналіста полягає у вмінні метушитися у вирі сумбурної інформації, накопичувати її, упорядковувати, аналізувати та володарювати нею. Журналісту притаманне мистецтво мислити: здатність схоплювати “швидкоплинні думки, летючі образи, яскраві словесні формули”, саме тому журналіст – володар думок. Істинно просякнутий “почуттям першості”, він уособлює Христофора Колумба сучасності, який відкриває світові та людські скрині Пандори.
Журналіст – не професія, а спосіб життя”. Це можливість здійматись на інформаційні висоти Евересту, та занурюватись у глибинні джерела Маріанського жолобу.
Журналіст – це професія “усезнайок”, із широкою загальною ерудицією, невпинним, радше, безкінечним самовдосконаленням та “пробивною силою інтелекту”.
Одного разу я вивела для себе таку формулу, що творчість породжує творчість.
Журналіст – творець. Завдання його творчості – вдосконалення суспільства.

Результат його творчості – продовження світотворення.

 • Ну зовсім як програмісти. http://bunyk.wordpress.com/2011/10/02/komputisto-ciam-estas-lernanto/

  З тою лише різницею що вони віддають перевагу не яскравим словесним формулам, а ясності формулювань. Бо світ і без того заплутаний. :)

 • Viktor

  За все життя лічені рази замічав, що журналісти були потрібні. Решта — просто шлак, інформаційний шум. Гірше того, з їх подачі, використавши їх як рупор, скинули не один режим, поміняли не одну владу, на вигідну тим, хто стояв за маріонетками, і вбили не один десяток тисяч людей. Деколи взагалі не розумію навіщо потрібні журналісти. Хіба що для таких, що люблять бути «в тренді».

 • йож

  12 речень, 10 абзаців… про шо?
  все під ряд авжеж об… простіше чим щось самому написати, але все ж – стаття про що?