Жіноча зброя: макіяж

Жіноча зброя: макіяж

 Жіноча зброя: макіяжГарний макіяж – це мистецтво, оволодіти яким можна лише кожен день дізнаючись нове і не боячись постійно експериментувати. Тим часом ми кожен день витрачаємо, хтось більше, хтось менше часу, на те щоб виглядати красиво і сучасно. Мейкап не може бути постійним або завжди одним і тим же, ми постійно експериментуємо з новими кольорами, відтінками, текстурами в залежності від того, куди ми йдемо, коли ми йдемо і в чому ми йдемо. Одяг дуже сильно впливає на наш образ, по суті формує його, і хоча експерти радять робити макіяж безвідносно того, що на вас одягнено, деяка взаємозв’язок таки повинен бути.

Особливу увагу варто приділяти відповідності мейкапу та одягу, коли ви обираєте щось стильне, вражаюче і сексуальне. Одягаєтеся ви на нічну вечірку або денну прогулянку, завжди важливо дотримуватися балансу у вашому образі. Пам’ятайте, дуже важливий правильний макіяж міні спідницями або короткими сукнями, де ви вже за рахунок одягу залучаєте до себе увагу. Хоча відкриваєте нижню частину – ноги, будь-яка така дрібничка досить приваблива, щоб не додавати епотажа в чомусь іншому. Це стосується в тому, числі і того, що ви будете наносити на своє обличчя.

Згідно відомому правилу: відкрила ноги, закрий верх, одягаючи міні спідницю не варто вибирати топи з глибоким вирізом, а краще одягнути, щось більш скромне, виграє не площею відкритого тіла, а наприклад його формою. Прекрасне поєднання у вигляді обтягуючого бадлона і прямий міні-спідниці з тонкими колготками, одночасно виглядає і досить строго і сексуально. За таким же принципом слід підбирати косметику для макіяжу. Якщо ви зібралися на нічну вечірку одягнувши міні-спідницю з ажурними панчохами, не слід використовувати, наприклад, занадто яскраві відтінки помади і тони тіней – вас можуть неправильно зрозуміти, чи навіть прийняти не за ту, ким ви б хотіли здаватися.

Ще одним нюансом є використання додаткових косметичних засобів, обумовлених великими відкритими ділянками тіла. Ніхто не хоче виглядати блідо, навіть в зимовий період, тому в хід йдуть різні бронзати, автозагари та інші хитрощі. Для обличча слід використовувати спеціалізовані засоби, але ніяк не компенсувати їх більш темною основою. Її слід підбирати саме під колір обличчя, а не навпаки. Тоді тон ваших ніжок буде гармонійно виглядати разом з природним відтінком шкіри обличчя.

Як вже писали раніше, намагайтеся не використовувати кричущі відтінки тіней. Намагайтеся уникати використання синіх тіней. Якщо тільки ви не хочете відправитися на дискотеку 80-х, але тоді і міні-спідницю треба вибрати відповідну.
Олівець для губ слід використовувати максимально обережно. Наносьте його трохи вище природної лини губ, але ні в якому разі не намагайтеся візуально їм збільшити їх товщину. Ефект силіконових губ далеко не завжди позитивно впливає на образ. А в поєднанні з міні- спідницею взагалі робить із вас щось між лялькою та Памелою Андерсон середини 90-х.

Очі безумовно повинні притягати увагу, як ключова частина вашого обличчя, але не варто їх робити занадто маркими. Занадто контрастна чорна підводка, особливо вдень, може створити враження про занадто агресивному макіяжі в цілому. Якщо обличча це та частина, яка повинна привертати увагу – можливо все буде правильно, але тоді низ повинен бути хоча б по коліно, не вище. З цієї ж серії використання блиску в макіяжі очей. Він добре підійде чотирнадцятирічній дівчинці, але якщо ви не хочете омолоджуватися настільки, краще не поєднувати його навіть з ошатними короткими сукнями. Але щоб одягати сексуальний одяг, необхідно завжди виглядати трохи молодше, трохи вільніше, трохи жіночний, ніж всі інші.

Ви самі оберете собі той образ, до якого прагнете, але дотримуючись елементраний баланс, ви зможете управляти своєю зовнішністю і підносити себе саме в тому ключі, якому це необхідно в даній ситуації. Тендітна принцеса, бізнес вумен, сексуальна спокусниця – міняйтеся кожен день! Причому неважливо носите ви жіночі сорочки вишиті хрестиком, недвичайні вишиванки, джинси або сукню.