Модні жіночі сонцезахисні окуляри

Модні жіночі сонцезахисні окуляри

Модні жіночі сонцезахисні окуляриСонцезахисні окуляри завжди вважалися неодмінним атрибутом стильного жіночого образу. І сьогодні цей аксесуар не втрачає своєї популярності. Різноманіття форм і забарвлень модних сонцезахисних окулярів в нинішньому сезоні вражає уяву. Більше того, кольорові лінзи і оправи є хітом сезону.

Біла оправа

Ефектні окуляри в широкій білій оправі – тренд сезону. І хоча масивні оправи не виходять з моди вже декілька років підряд, білий колір у поєднанні з чорними стеклами цього року поза конкуренцією.

Стиль ретро

Ретро-стиль не здає позицій і цього сезону. Модні окуляри в круглій оправі, що нагадують улюблений аксесуар Джона Леннона, чудово підійдуть дівчатам з правильними рисами обличчя. Різноманіття кольору і дизайну дозволить вибрати відповідну модель і забезпечить власниці стильного аксесуара неповторний літній образ. До речі якщо шукаєте звичайні стильні окуляри то в barbarys представлено багато різних моделей.

Котячі очі

Жінки-кокетки полюбили модель “котячі очі” ще з 50-х років – коштувало лише спокусливої Мерлін Монро з’явитися в таких окулярах на сторінках журналів. Сьогодні окуляри із загостреними зовнішніми кутами переживають черговий виток популярності. Дизайнери пропонують модницям нові варіації і забарвлення вподобаного аксесуара.

Універсальні авіатори

Ця модель окулярів воістину універсальна – вона не лише виглядає привабливо і стильно, але і підходить до будь-якого типу особи. Можливо, тому авіатори завжди на піку моди. І це літо – не виключення.

Окуляри-метелики

Яскравим трендом сезону стануть жіночні і кокетливі окуляри-“метелики”. Вони освіжать будь-який образ – від ретро-вінтажного до ультрасучасного, а ось підійдуть далеко не кожній дівчині. окуляри-“метелики” краще всього виглядають на лицях квадратної або трикутної форми, але і тут без примірки не обійтися.

Лижна маска

Окуляри в стилі “лижна маска” ідеально доповнюють спортивний образ, тим більше що вони добре тримаються на обличчі і не створюють незручностей під час активних рухів. Цього сезону особливо модні лінзи шоколадних або синіх відтінків.

Геометрія ліній

Це окуляри в квадратній, прямокутній або навіть в шестикутній оправі. Цього року подібні моделі дуже популярні. Оправа і колір лінз можуть бути абсолютно різноманітними – від сріблястих до помаранчевих або блакитних.