Як вибрати жіночу осінню куртку

жіноча осіння куртка

Згідно з прогнозами експертів в області моди, майбутньої осені будуть актуальні короткі куртки з хутряним коміром і декоративною обробкою. Але при виборі осінньої куртки жінкам слід керуватися не стільки модними тенденціями, скільки особливостями клімату, а також перевагами в плані комфорту і практичності. Зрозуміло, куртка повинна підкреслювати достоїнства фігури і приховувати недоліки.

Якщо на першому місці для жінки є тепло і практичність, то вибір слід зробити на користь щільної і подовженої куртки з високим коміром або капюшоном і із завуженими манжетами. Добре, якщо куртка матиме водовідштовхувальні і вітрозахисні властивості, хоча подібні речі коштують досить дорого. При цьому куртка має бути “дихаючою”, тобто виводити назовні випари. Для цього підкладка виробу виконується з натуральних матеріалів: шерсть (якщо куртка вибирається для холодної погоди), шовк або віскоза (якщо потрібна легка куртка).

Утеплювачем в дорогих моделях служить, як правило, пух, а у більше бюджетних варіантах використовуються пух і перо. Синтетичний утеплювач – найдешевший варіант. Але не можна сказати, що він погано гріє.

Що стосується естетики (кольору, фасону, наявності або відсутності декоративних деталей), то тут все залежить від потреб і смаків конкретної пані. Темні куртки практичні, світлі є занадто нарядними, а яскраві напевно притягнуть увагу. Накладні кишені надають фігурі жіночності, а широкий пояс підкреслить талію. Куртка зі вставками з різних матеріалів оригінально виглядає, але до неї не так-то просто підібрати взуття і аксесуари.

Нижче представлена пара порад, яким необхідно слідувати при виборі одягу, щоб потім не розчаруватися в купівлі. По-перше, треба оцінити якість виробу: перевірити шви, кнопки, гудзики і блискавки, переконатися у відсутності дефектів, дір, плям і затягувань.

По-друге, перед купівлею виріб обов’язково слід приміряти поверх того одягу, з яким куртку передбачається носити. Куртка повинна підходити за розміром і виглядати на вас доречно і стильно. Якщо куртка утрудняє рухи, варто спробувати більший розмір або взагалі відмовитися від цієї моделі.

P.S. Многое зависит от предпочтений конкретной девушки – кто-то делает упор на красоту, для кого-то важнее тепло. Найти и купить красивые женские куртки можно через интернет. В онлайне достаточно большой выборо товаров, не только в отечественных, но и в заграничных магазинах.