Жінки красиві. Усі.

Часто доводиться чути як дівчата збираються сісти на дієту. Й вимовляють це з таким відчаєм, тицяючи своїм маленьким пальчиком в мою і решти чоловіків сторону, ніби звинувачуючи в тому, що ми не любимо жінок такими як вони є. Переважна більшість хлопців, при цих словах, повинна фиркнути. WTF? — подумають вони, і правильно зроблять.

Кожен хлопець, чоловік, дідусь має свою власну систему цінностей. Й відповідно їй оцінює те найпрекрасніше створіння, яке зустрічає щодня. Тут приймають участь, як наші природні інстинкти так і свідома та суспільна складова.

Відповідно першій, жінка повинна бути хорошою матір’ю потомства. Красиве волосся та ніжна шкіра свідчить про гормональний баланс жінки. Пишні перса — що дитина не буде голодною. Талія і стегна — здатність виносити й народити дитину. Звісно хлопець, що дивиться на красиву дівчину не думає про дітей, в переважній більшості;) Так само й дівчата оцінюють хлопців, але трохи за іншими критеріями. Але це все відбувається підсвідомо, ми отримуємо лише результат. А от, що з ним робити — визначає вже свідомість, відповідно до її психічної зрілості й суспільних навичок.

Проте не зажди цікава людина, протилежної статі, повинна викликати такі практичні, з точки зору виживання виду, потяги. Людина — це індивід, чиї прагнення можуть не збігатись з прагненнями матінки-природи. Захоплення й інтереси двох людей можуть бути значно міцнішим зв’язком, ніж розмір грудей, чи не так? А те як вона сміється, як заправляє своє волосся за вушко, її очі — здатне закохати в себе. А якщо ні, то це якась неповноцінність, пробачте. І в кожної дівчини і жінки є та родзинка, потрібно тільки, щоб її хтось помітив.

Питання до дівчат: Тепер, скажіть як на це все впливає розмір ваших джинсів? Майже ніяк. Як на вашу фігуру впливає рівень нарцисизму вашого хлопця?

Пані та панянки, досить перетворювати метод завоювання чоловічої уваги на ціль. Звинуватити своє тіло у власних невдачах дуже просто. Чи не лежить рішення вашої проблеми десь глибше за об’ємом талії та скинутих/набраних знову кілограмів?

У вас є ви. Жінка повинна бути самодостатньою, гордою. Якщо вона потребує, щоб нею хтось керував і оцінював, то нарветься на деспота. Вона терпітиме страждання, але не кине його, бо їй необхідно заповнювати власні особистісні виїмки.

До чого я веду? До того, що краса — це внутрішній світ. Ваш темперамент і характер, ваш гумор і освіченість. І якщо на шляху до щастя вас відділяють пару кілограмів — то від щастя відділяє значно більше, ніж ви можете думати.

 • sergiusz

  Стаття ні про що, аргументи заржавілі від часу та недієвості, а текст скучний та нецікавий.

  Тіло повинно бути красивим. З мого досвіду виходячи, чоловіки, що так гучно заявляють про те, що зовнішня краса їм байдужа або:
  — намагаються привернути жіночу увагу до себе, вдати високоморальних (уже не діє);
  — чинять спробу компенсувати власну зовнішню недостатність недостатністю жінки, по суті ж — підбирають собі подібних;
  — провокують таких, як я, писати пости про очевидне.

  Отже, продовжуючи мою думку про тіло. Жінка повинна бути красивою. Не для ока, ні. Краса — це і якісний генетичний матеріал. До того ж, щоб виносити та народити дитину у першу чергу необхідне здорове тіло. Навіщо завідома прирікати власне чадо на горе-існування, панове?

  Пропоную просто без оцих бла-бла-бла. Я за чарівних та сексуальних дам.

 • Діанка

  Ох… не можу не подякувати!) Сьогодні ж пораджу цю статтю своїй подрузі))) Вдячна Вам, Володимире, що сами Ви (чоловік) написали цю статтю!)))

 • sergiusz

  Я помилився, ця пуста полеміка-таки діє. %)

 • І часто Ви тицяєте в людей своїм малюком, тобто маленьким пальцем? Хоча ні, не звертайте уваги, ми всі знаємо що size does not matter! ;-)

 • sergiusz

  for real?

 • Володимир Урмак

  2 sergiusz, де знайшли що краса не важлива? Пост про те, що краса це не тільки тіло.
  І уважніше читайте — в третьому абзаці, якраз про “прирікання власного чада”

 • Володимир Урмак

  2 Діанка, будь ласка. Її натхненниками були мої одногрупниці:) Я вже сил не маю слухати, як нормальна дівчина скиглить про кефір. гречку і яблука.

 • sergiusz

  Володю, я не бачу зв’язку поміж окремими абзацами вашого тексту, тому коментую окремі частини. У заголовку Ви ж взагалі написали: «Жінки красиві. Усі.» Як? Невже внутрішній світ абсолютно усіх такий красивий?! Особисто я цього не спостерігаю.
  По-мойму, у Вас живе нереалізоване бажання виправдати людство за його каліцтво та потворність.

 • Тарас

  sergiusz, для когось “каліцтво”, а для когось краса та бурхоиви

 • Тарас

  sergiusz, для когось “каліцтво”, а для іншого краса та бурхливий внутрішній світ!

 • Володимир Урмак

  2 sergiusz, якщо не спостерігаєте — значить Ви сліпий:) Або спостерігаєте тільки себе і інтерполюєте це на решту світу?

 • sergiusz

  не потрібно від мене відбиватись, потрібно вести діалог з читачем. але проблема сучасних пісатєлєй в тому, що навіть, якщо серед таких зустрічаються талановиті, вони плювати хотіли на дискурс та діалог з читачем.

  гаразд, не тратиму свій час на середньої якості друкований продуктик. вдач, Вололю

 • Діанка

  sergiusz,а Ви не задумувались над тим, що дівчатам, можливо, не потрібні аргументи і т.д., а необхідні ось такі прості слова… Бо багато “розумних, наукових і залізно аргументованих” статей є в Інтернеті і у високої якості продукції. Але не завжди вони діють… Можливо тому, що дівчатам не вистачає ось таких от щиростей?…

 • sergiusz

  Я задумувався над багатьма питаннями, люба подруго. Я розумію, що суть ваша геть інша, аніж чоловіча. Я навіть нічого проти не матиму, якщо ці слова щирі. Але саме сумніви в даному підштовхують мене до написання цих повідомлень.

 • Діанка

  Не знаю, можливо, Ви і праві в дечому. Але одна справа, коли подруги говорять тобі, що ти гарна (при чому кажуть правду), а інше, коли ти читаєш про це від абсолютно незнайомої людини. І нехай він це писав щиро/не щиро, багато хто сприйме це як комплімент собі.

 • Володимир Урмак

  sergiusz :)))

 • Володимир Урмак

  Щодо щирості/не щирості — намагався писати неупереджено. Можливо, не достатньо прозоро натякав, що причина чарівності жінки не в її зменшенні ваги на декілька кілограмів, а у самій ній. Обмовлюсь, що не беремо до уваги хворобу надлишкової ваги.

 • sergiusz

  даёшь весь список исключений, товарищ автор!

 • Ігор

  Чому такий резонанс викликала ця стаття?
  Не розумію. Хороша стаття, тема хоч і не нова, проте дуже актуальна. Відчувається індивідуальна авторська подача.
  2 sergiusz: я зрозумів, ви хочете показати, що ви а***ніший писака ніж Володимир Урмак, або ж це не вдала конструктивна критика така у вас? То що?

 • sergiusz

  я взагалі не писака, я професійний критик. так, це моя робота, Ігорику. у музичній сфері, щоправда, та все-таки.
  декілька запитань у відповідь:

  1. в чому оригінальність подачі?
  2. звідки ненависть до критиків?

  проблема цілого суспільства в тому, що нон-конформістів більше не існує, всі набились в одну байдарку і поволі собі пливуть невідомо куди. намагаєтесь підтримувати один одного, щоб наступного разу не образили вас. а смертельні-то недуги нікуди не зникають.

  ТАК ОСЬ, моє хірургічне втручання критично необхідне. і ваші колективні мінуси мало мене лякають, адже знаю, що правий і знаю, що висловлювати персональну (!) думку потрібно завжди.

 • Ігор

  2sergiusz:
  Ну по-перше, я не навиджу коли мене називають Ігорику, і якщо я підписався Ігор, то так мене і величайте.
  По-друге, от музичну сферу і критикуйте, сподіваюсь музичними термінами ви оперуєте краще.
  Відповідь на перше ваше питання. Оригінальність хоча б в тому, що це писала людина яка має своє бачення в подачі та розкритті цієї теми, він не скопіював її на якомусь іншому ресурсі і тут надрукував її, видно, що автор працювава над нею .
  Відповідь на друге питання. Оскільки я не знав , що ви критик, а думав, що ви звичайний писака, то не можу дати на неї відповідь.
  Задоволені?

 • sergiusz

  Особисто тобі ніхто не хамив і жодних претензій до тебе не було декларовано, тому попрошу або закрити свій дитячий писочок і не наказувати мені, що і як чинити, або ж провадити розмову в течіях адекватності та взаємопорозуміння. ПРИНАЙМНІ БЕЗ НАХАБСТВА!

  а якщо ти не розумієш різниці поміж «авторською подачею» та відсутністю порушень авторського права, то рекомендую придбати собі енциклопедію «У.С.Е.» або будь-що інше, помічне в розвитку елементарної ерудованості.

 • Володимир Урмак

  Ігор, sergiusz — звичайний троль, не звертайте уваги.

 • Ігор

  2 Володимир Урмак, знаю, уже стикався з такими, і не раз, вони намагаються викликати велики метушню навколо своєї персони, своїми протилежними поглядами, таким чином викликаючи бурхливе та неоднозначне ставлення до себе. Також люблять похизуватися своєїми розумовими збібностями.
  Проте це не завжди діє, адже простим семетртним видніше, що краще)

 • sergiusz

  Я? Троль? Та ідіть Ви, мені сорок сім років, ніби нічим мені займатись. Просто хочу бачити сучасну молодь трішки інакшою.
  А ви продовжуйте заступатись один за одного, я сподіваюся, це наділяє вас відчуттям правоти та всесильності.

 • Ігор

  2 sergiusz:
  Якщо мені 17, то це ще не оначає, що я такий вже й малий) І до речі статтю 34 КУ ще ніхто не відміняв, тому маю право)))

 • sergiusz

  А ще існує така негласна категорія, як етикет, не лише українське криве законодавство. І як у тебе з жінками, Ігоре? Багатий досвід?

 • Ігор

  А ми не горді, можемо й без етикету) Контр наступ трошки невдалий, я ще незайманий.

 • sergiusz

  Унікальність. Що ж, облишимо це. Успіхів, пацани.

 • Ігор

  Ви напевно хотіли сказати “пацанва вы зеленая”, так?

 • sergiusz

  я не вважаю свій досвід безцінним і не думаю, що ви не зможете досягнути більшого.

 • Юрій Гай

  Гег, ну нічого собі дискусія, одним словом – жесть!
  Одне питання до sergiusz, на рахунок слів “хочу бачити сучасну молодь трішки інакшою”:
  Це якою, точніше якою ви її бачите зараз і якою б хотіли бачити?
  жду відповіді.

  Ну дискусія авжеж поражає ))

 • Son of gun

  sergiusz, схоже, музичний критик—*******. Який тільки під-п’ятдесят, у розквіт чоловічої менопаузи і ранньої імпотенції це зрозумів. А якщо не зрозумів, то мудаг.

 • Тарас

  Використання ненормативної лексики буде банитись! Попередження!

 • sergiusz

  Тарасе, баніть за зірочки.

  Юріє, якою? Здатною на самостійний мислетворчий аналіз та синтез, на уміння виділятись із мейнстріму.

  Розберіться, який зміст у тому, щоб налітати на мене усім натовпом, кидаючи в мене каміння та б’ючи граблями/вилами? Таке враження, що щойно образив честь та ідеали усього людства. Став останнім покидьком. Розгромив підґрунтя досконалого суспільства! Автор ж узагалі вирішив не продовжувати розмову, прозвавши мене тролем. А самі посудіть: який сенс у цьому інтернет-журналі без спілкування? Статті ж доволі аматорські та зовсім необ’ємні, навряд їх хтось цитуватиме у науковій літературі, або ж навіть у інших популярних джерелах (?). Весь смак у тому, щоб «погамоніти». Так, я усвідомлюю, що перші мої репліки були частково провокативними, але інакше я б не привернув увагу стількох людей. А це моя робота — привертати, або ж навпаки — відвертати увагу.

  Так ось, я хочу, щоб люди уміли мислити інакше. Я мрію про час, коли продукт не пожиратиметься разом з упаковкою, при цьому безоглядно. Повірте, я розуміюсь у цих речах. Я бачу, коли стаття представляє собою набір незв’язних реплік, стереотипних лозунгів та закликів.

  Насправді, я щоранку зустрічаюсь з речима, описаними автором, на своїй кухні. І говорить про них моя чотирнадцятилітня (!) дочка. Але їй можна простити, вона не письменник і навіть не вміє користуватись Інтернетом. Вона почула та повторює, це звично для дитини.

  Але думка ось ця, як мені здається, далеко не завершена, не можна узагальнювати, не можна виставляти пріоритети, а особливо, коли пишеш для публіки. Таке враження, що Володимира змушували писати цю статтю, при цьому б’ючи по рукам гнучкою різкою і наказуючи писати швидше. Недбальство надзвичайне! Ідеали — це не тема для ессе. Ідеали — це предмет особистих роздумів на усе життя.

  Ну що ми донесли до читача? «Важлива не лише зовнішня краса»?! Господи, спасибі за очевидне, Володимире, величезне дякую!
  «Доглядати за фігурою не варто, динаміка розмірів нічого не значить»? ОК.

  Я просто виснажився.

 • Діанка

  От читаю коментрарі, а в голові крутиться лише одна фраза: “Спасибо, кэп!”…. Тут вже почалось масло масляне… кожен пише одне і те ж, тільки іншими словами…

 • Володимир Урмак

  “Ти плюй, а він каже дощ іде” — каже українське прислів’я.
  Стаття ж у категорії “Точка зору” й теґи відповідні.
  Якщо пан критик може поділитись своїм досвідом — з нетерпінням чекатиму його статті.

 • sergiusz

  Словом, хотів сказати лишень одне: писати Вам не можна. Це просто жах, скільки набралось письменничків — в Сєрьожи Вікторовича та компанії повідростало хвостів.
  І до чого ж тут це українське прислів’я? Це усе, чим можете відповісти? «Міркування»? Та які там міркування, коли їх навіть відстояти не можете?! Так, думки зі стелі. Чи з неба. Як зручно.
  Зате юні та наївні дівчатка почитали та подумали: «який ж хароший парєнь, крва!».

 • Ігор

  Заздрість, ось яке почуття керувало вами, шановний sergiusz, коли ви писали такі критичні відгуки…

 • sergiusz

  а чому заздрити-то, га?

 • Діанка

  sergiusz, “Зате юні та наївні дівчатка почитали та подумали: «який ж хароший парєнь, крва!».” – якщо це стосувалось мене, то Ви робите поспішні висновки невідомо з чого. Для мене ця стаття не означає нічого, тому що таких проблем немаю. Я собі подобаюсь. І мені не потрібно читати статті, щоб у цьому переконатись. У мене є друзі, яким довіряю.
  Якщо ж Ви загалом про дівчат, то це взагалі дурість. Якщо ця стаття комусь сподобалась (а такі люди точно є), то треба радіти, що хоча б на одну дівчину з не цілком нормальними думками стало менше.
  З Ваших же постів складається враження, що Ви робите все, щоб дівчата не читали цю статтю (та й інші теж, адже “всі брешуть”) і продовжували не любити себе.
  Я не підтримую ні Вас, ні автора. Але деякі ваші пости (я про всіх, хто тут пише) несуть в собі агресію, а не здорову критику і дискусію.

 • sergiusz

  Якщо у когось проблеми з самооцінкою та встановленням життєвих пріоритетів, то потрібно відвідувати психотерапевта, а не попускати собі недоліків.
  А щодо агресії — це ж маркетинговий хід, я про це написав.

 • Діанка

  sergiusz, декількома постами вище Ви написали, що у Вашої 14-літньої дочки такі ж проблеми, які описані у статті. Їй Ви теж радите звернутись до психотерапевта???
  І, чесно кажучи, як батько Ви маєте першим її переконувати у протилежному і постійно казати їй яка вона красуня. Адже це Ваша донечка.

 • Володимир Урмак

  Десь скоро(або вже) sergiusz має зрозуміти задум статті.

 • Ігор

  Чому заздрити? Не знаю, напевно це був такий маркетинговий хід привернення вашої уваги.
  А якщо чесно, то заздріть це не так вже й погано, головне хорошого психоаналітика знайти.

 • Володимир Урмак

  Кажучи взагалі, батько/мати мають бути певного роду психологами. Й “першу допомогу” мають надавати вони, а не постороння людина.

 • sergiusz, як автор ідеї цього проекту та його адміністратор погоджуюсь з вами, що далеко не всі статті є якісними з професійної точки зору. Так, це промах, але тут і є своя фішка: молодь пише для молоді. MOLODI.IN.UA відвідують абсолютно різні люди (переважно молодь) Статистика доводить, що кожного місяця нас відвідує близько 1300 постійних відвідувачів. Всього отримуємо в середньому 4000 відвідувачів. Ми пишаємось тим, що знайшли свого читача. Більше тисячі – непоганий показник. Завжди є місце для розвитку та реалізації і ми не зупиняємось на місці. Повертаючись до якості статей, додам, що знайти авторів, які безкоштовно штампуватимуть якісні матеріали один за одним дуже важко і майже неможливо. Я намагаюсь зараз заробити якісь гроші на рекламі, щоб хоч якось віддячити активним авторам, замовивши щось корисне кожному в інтернет-крамниці. Як би були гроші, я б винайняв декількох журналісті чи хоча б фрілансерів і матеріпл був би якіснішим, і відвідувачівб але я ставлю іншу мету.
  Дякую за конструктивні коментарі!

 • Julia

  sergiusz
  а я тащусь від таких людей, котрі вибиваються з натовпу, системи;
  ще з перших строф ваших коментарів почала проводити паралель між mr.freeman та вами, характер Наполеона…

 • Ігор

  До речі, я вивявився не такий вже й гордий, тому за порадою sergiusz, почитав етикет, и ось, що там вичитав:
  “Если вы научитесь не критиковать, а воспринимать происходящее и проявите
  желание учиться, это может пойти вам на пользу, расширить ваш кругозор и
  обогатить новым жизненным опытом.” Книжка називається Еммі Гост “Етикет”.