Жінки красиві. Усі.

Часто доводиться чути як дівчата збираються сісти на дієту. Й вимовляють це з таким відчаєм, тицяючи своїм маленьким пальчиком в мою і решти чоловіків сторону, ніби звинувачуючи в тому, що ми не любимо жінок такими як вони є. Переважна більшість хлопців, при цих словах, повинна фиркнути. WTF? — подумають вони, і правильно зроблять.

Кожен хлопець, чоловік, дідусь має свою власну систему цінностей. Й відповідно їй оцінює те найпрекрасніше створіння, яке зустрічає щодня. Тут приймають участь, як наші природні інстинкти так і свідома та суспільна складова.

Відповідно першій, жінка повинна бути хорошою матір’ю потомства. Красиве волосся та ніжна шкіра свідчить про гормональний баланс жінки. Пишні перса — що дитина не буде голодною. Талія і стегна — здатність виносити й народити дитину. Звісно хлопець, що дивиться на красиву дівчину не думає про дітей, в переважній більшості;) Так само й дівчата оцінюють хлопців, але трохи за іншими критеріями. Але це все відбувається підсвідомо, ми отримуємо лише результат. А от, що з ним робити — визначає вже свідомість, відповідно до її психічної зрілості й суспільних навичок.

Проте не зажди цікава людина, протилежної статі, повинна викликати такі практичні, з точки зору виживання виду, потяги. Людина — це індивід, чиї прагнення можуть не збігатись з прагненнями матінки-природи. Захоплення й інтереси двох людей можуть бути значно міцнішим зв’язком, ніж розмір грудей, чи не так? А те як вона сміється, як заправляє своє волосся за вушко, її очі — здатне закохати в себе. А якщо ні, то це якась неповноцінність, пробачте. І в кожної дівчини і жінки є та родзинка, потрібно тільки, щоб її хтось помітив.

Питання до дівчат: Тепер, скажіть як на це все впливає розмір ваших джинсів? Майже ніяк. Як на вашу фігуру впливає рівень нарцисизму вашого хлопця?

Пані та панянки, досить перетворювати метод завоювання чоловічої уваги на ціль. Звинуватити своє тіло у власних невдачах дуже просто. Чи не лежить рішення вашої проблеми десь глибше за об’ємом талії та скинутих/набраних знову кілограмів?

У вас є ви. Жінка повинна бути самодостатньою, гордою. Якщо вона потребує, щоб нею хтось керував і оцінював, то нарветься на деспота. Вона терпітиме страждання, але не кине його, бо їй необхідно заповнювати власні особистісні виїмки.

До чого я веду? До того, що краса — це внутрішній світ. Ваш темперамент і характер, ваш гумор і освіченість. І якщо на шляху до щастя вас відділяють пару кілограмів — то від щастя відділяє значно більше, ніж ви можете думати.