Жакардовий матрац і його переваги

Жакардовий матрац

Жакардовий матрацЗ усіх матрацних матеріалів найбільш щільним і зносостійким є жаккард, по структурі і зовнішньому вигляду нагадує гобелен. Чохол матраца є двошаровим “сендвічем” із захисного шару, поверх якого укладена жакардова тканина. Від однойменного матеріалу, з якого шиють дивовижної краси постільні комплекти, матрацний жаккард відрізняється набагато більшою міцністю.

Він  рівномірно покритий шаром спанбонда, що служить своєрідною арматурою і полегшує процес розкрою тканини. Якщо б не було цих волокон, матеріал почав би кришитися в місцях розрізу і якісний розкрій став би  неможливий.

Матрацний жаккард буває натуральним і синтетичним. Причому, на відміну від постільної білизни, для матрацного покриття штучне походження не є ознакою низької якості. Існує п’ять основних класів матрацної жакардової тканини:

1.    Класична (100% синтетика).
2.    Жаккард люкс (та ж синтетика, але рівень якості на порядок вищий).
3.    Тканина змішаного складу.
4.    Жаккард з натуральних волокон, розбавлений поліефіром.
5.    Натуральний жаккард з чистої бавовни (з нього роблять чохли для дитячих матраців).

Важливо звернути увагу на нитки – чим вони товщі, тим довше прослужить покриття, тобто і сам матрац. Щоб уникнути займання, виникнення статичної електрики і появи пилових кліщів тканину просочують особливим нешкідливим для людей складом. Така практика не є чимось надзвичайним. Більшість брендів, що поважають себе, випускають ортопедичні матраци з оболонкою, покритою фірмовим засобом, який, як можна бачити по вдячних відгуках на сайтах покупців, дійсно є абсолютно безпечним. Такі матраци є у фірмі Матролюкс 101matras.com.ua/vender/matroluxe ви можете замовити їх в магазині 101matras.com.ua.

Як доглядати за жакардовим матрацом? А дуже просто – за допомогою звичайного пилососа. Виріб із звичайним чохлом довелося б обробляти бабусиним методом, тобто довго вибивати за допомогою швабри. А по жаккарду досить один раз пройтися пилососом і все – прибирання завершене.

Можливо, вам цікаво буде дізнатися, що  багато фірм охоче приймають замовлення на виготовлення чохлів по спецзамовленню. Якщо вас не влаштовує колірна палітра матраців, які продаються в магазині, немає нічого простішого, ніж замовити чохол за вашим смаком.