Земля наш дім або мрія сучасного селянина

Якщо природа зміниться настільки, що стане заперечувати існуванню людини… ніщо не вбереже її (людину) від долі динозавра

Чому ж все критичніше постає питання про негативний вплив людини на природу? Чому ж все більшими та лякаючими буквами на біл-бордах вимальовуються слова: парниковий ефект,  озонова дірка,  смог,  кислотний дощ.  Ну і нарешті найепічніше – 2012? Чому ж так відчайдушно науковці-екологи закликають до екологічного мислення? Напевно вони щось знають!

Тут і зараз ви будете присутні при черговому висвітленні фатальної правди життя: людина – це споживач. Вже більше як 3 млн років людство живе за узагальненою схемою.

Прокидатися – їсти  – марнувати час

І для цих трьох складно систематизованих речей їй потрібна енергія. А енергія – це їжа. Їжа – це корова, а людей 7 млрд – тому потрібно стадо корів, але зважаючи на те, що в Індії корова священна, то можна відняти 1 млрд 200 тис. Корова хоче пити, а озеро висохло – глобальне потепління ж. Тому фермеру довелось купити бідони, що виробляють з алюмінію, виробництво якого розташоване у Запоріжжі. Через це довелось їхати на бензині, який є кінцевим продуктом переробки нафти, яку експортували із Західносибірського басейну. А тут така біда – шину раптом прокололо, бо каучук з Колумбії не пристосований до суворих радянських доріг;  та ще й на Катрину задивився, і не встиг загальмувати перед деревом.  Дерево – вщент, ну й бампер трохи погнувся, а то ж в Бразилії сталь низької якості.  І все їде, їде не зупиняється, і тільки робить що то свинець, то СО2 в повітря викидає. От же ж жонглер який!

А вдома жінка люба із сином чекають, вечерю з хімікатами приготували без гостинця не зручно вертатись. Заглянув швиденько у “Дитячий світ” чи то як його там і купив сину машинку пластмасову. Як не сподобається, то у дворі закопає, 500 років і само по собі розкладеться. А жінці надобно квітку екзотичну подаровать. Таку щоб колючки були,  як у троянди; пелюстки,  немов у орхідеї, а пахла наче жасмін. Ох уж ці американці – модифікатори! Ще треба буде, як під’їжджатиму подзвонити нагадити, щоб воду у крані пустили, та комфорки ввімкнули. Я щоб приїхав і вже й не напрягався. Краба прісноводного засмажемо, 3 ночі не спав вичікував його з під каменю. І шо то йому за покликання таке придумали – ендемік? І з якого боку в нього оте? Приїду в село, вирублю кілька лісів і завод власний збудую. Будемо цих крабів штучно розмножувати, хто його зна чи вийде… а як ні, то китайцям продамо, зрадіють.

Ось що називається молочка вранці попити!

Отличный способ отдыха для любой компании! Аренда теплохода в городе Киеве, прокат теплохода, прогулки по днепру – низкие цены, отличный сервис!