Земля наш дім або мрія сучасного селянина

Якщо природа зміниться настільки, що стане заперечувати існуванню людини… ніщо не вбереже її (людину) від долі динозавра

Чому ж все критичніше постає питання про негативний вплив людини на природу? Чому ж все більшими та лякаючими буквами на біл-бордах вимальовуються слова: парниковий ефект,  озонова дірка,  смог,  кислотний дощ.  Ну і нарешті найепічніше – 2012? Чому ж так відчайдушно науковці-екологи закликають до екологічного мислення? Напевно вони щось знають!

Тут і зараз ви будете присутні при черговому висвітленні фатальної правди життя: людина – це споживач. Вже більше як 3 млн років людство живе за узагальненою схемою.

Прокидатися – їсти  – марнувати час

І для цих трьох складно систематизованих речей їй потрібна енергія. А енергія – це їжа. Їжа – це корова, а людей 7 млрд – тому потрібно стадо корів, але зважаючи на те, що в Індії корова священна, то можна відняти 1 млрд 200 тис. Корова хоче пити, а озеро висохло – глобальне потепління ж. Тому фермеру довелось купити бідони, що виробляють з алюмінію, виробництво якого розташоване у Запоріжжі. Через це довелось їхати на бензині, який є кінцевим продуктом переробки нафти, яку експортували із Західносибірського басейну. А тут така біда – шину раптом прокололо, бо каучук з Колумбії не пристосований до суворих радянських доріг;  та ще й на Катрину задивився, і не встиг загальмувати перед деревом.  Дерево – вщент, ну й бампер трохи погнувся, а то ж в Бразилії сталь низької якості.  І все їде, їде не зупиняється, і тільки робить що то свинець, то СО2 в повітря викидає. От же ж жонглер який!

А вдома жінка люба із сином чекають, вечерю з хімікатами приготували без гостинця не зручно вертатись. Заглянув швиденько у “Дитячий світ” чи то як його там і купив сину машинку пластмасову. Як не сподобається, то у дворі закопає, 500 років і само по собі розкладеться. А жінці надобно квітку екзотичну подаровать. Таку щоб колючки були,  як у троянди; пелюстки,  немов у орхідеї, а пахла наче жасмін. Ох уж ці американці – модифікатори! Ще треба буде, як під’їжджатиму подзвонити нагадити, щоб воду у крані пустили, та комфорки ввімкнули. Я щоб приїхав і вже й не напрягався. Краба прісноводного засмажемо, 3 ночі не спав вичікував його з під каменю. І шо то йому за покликання таке придумали – ендемік? І з якого боку в нього оте? Приїду в село, вирублю кілька лісів і завод власний збудую. Будемо цих крабів штучно розмножувати, хто його зна чи вийде… а як ні, то китайцям продамо, зрадіють.

Ось що називається молочка вранці попити!

Отличный способ отдыха для любой компании! Аренда теплохода в городе Киеве, прокат теплохода, прогулки по днепру – низкие цены, отличный сервис!
 • Люди значно живучіші за динозаврі:) І якщо природа настільки зміниться, що існування людей буде неможливе, то ми самі теж змінимось (еволюційно, євгенетично, штучно — це що підвернеться під руку).

 • За динозаврів може й так, але не за тараканів.

  А як повністю ефективне рішення проблеми я підтримую:
  http://uk.wikipedia.org/wiki/Рух_борців_за_добровільне_вимирання_людства_як_біологічного_виду

  • йож

   ГГГ)) Сорказм однако!

   • Нє, ну серйозно, це вирішення всіх економічних і екологічних проблем.

    Крім пенсійної кризи звичайно. Але думаю пенсію треба буде згодом відмінити. Ви ж колись задумувались над тим що якщо в Україні зменшити пенсію на один відсоток, то зекономлених грошей вистачить щоб профінансувати ще одну національну академію наук?

    • йож

     ну йо…клмн! довай, почанай, розкашиш як воно ГГГ))))
     (я про лінк на вікі)

     • Вже давно почав. Думаю через 70 років закінчу. 

     • Хоча може й за 30 впораюсь… Хто зна…

     • йож

      в цьому напрямку ми на лідируючих позиціях – 18 рокі/6 лямів в мінусі……….

 • Ihor

  Містер Фрімен сказав простіше та точніше “жрать-спать-срать”, і мені чомусь здалося, що автор надихнувся саме від нього на написання цієї статті?

  • йож

   Та ні, походу молоко вранці шото непішло, чи пішло, але нетак, а мо воно і не молоко було… і не зранку…о_О

 • nemaesensy

  Вперше я подивилася фрімена роки 2 тому, я думаю (і все ще перебуває у стані афекту). Пробачте, якщо ця стаття виглядає так наче я когось збираюсь здивувати.
  Насправді ж ініціатором цього твору послугувало домашнє завдання з української мови.

  • Яку оцінку отримала за цей твір?

 • йож

  а взагалі то мощаво!! даже дуже…
  ПС: дайте, пліз, контакти постачальників, отої, низькоякісної сталюки, якою дерева мона в щент…