Творчий ЕкоЗахід «Зелений світ: створи його сам!» – 11 березня у ТРЦ “Dream Town”

Green Rush

Green Rush11 березня, у неділю, о 14.00 відбудется ЕкоЗахід: “Зелений світ: створи його сам!” у ТРЦ Dream Town” (Оболонський проспект, 21-Б, 2 поверх, між ст. м. Мінська та Героїв Дніпра) від міжнародної організації AIESEC* в рамках національного екологічного проекту Green Rush. Створити свій власний ЕкоСтиль, пробудити ЕкоСвідомість, вразити свою уяву, отримати нові знання – все це та багато іншого чекає на Вас разом з Green Rush.

Екологічний проект «Green Rush»  вперше стартував у 2009 році. Ця ініціатива виступає брендом AIESEC* в Україні, охоплюючи 9 міст-представництв організації!

ЕкоЗахід відчинить двері до нового світу – «зеленого світу»! На вас чекає:

 • переможці фестивалю «Екомода-2011» Коледжу економіки, права та інформаційних технологій
  Університету економіки та права “КРОК”;
 • модельна агенція Shark Model & Talent Management  з колекцією від дизайнерів-учасників Всеукраїнського конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів одного образу “Сузір’я “Каштан”
 • екомайстерня «Peredelkі» з майстер-класом в сфері up-cycling (створення унікальних дизайнерських речей із вторинної сировини (художник-дизайнер Аліна Копиця; дизайнер-еколог Анастасія Костенко );
 • майстер-класи від клубу творчого розвитку “Арт і Я” з розпису екоторб та воркшоп;
 • майстер-класи з орігамі та фурошікі (японського стилю упаковки) від “Українсько-Японського Центру НТУУ “КПІ”;
 • майстер-клас від майстерні “PapinaRubashka” (пошиття обкладинок для блокнотиків з тканини);
 • конкурси від ГО «Екоклуб «Зелена Хвиля»;
 • музичні гурти та ін.

«Зелений світ: створи його сам!» – це можливість для  кожного зробити перші кроки до екологічно чистого майбутнього. Ви зможете взяти участь у веселих конкурсах, почути багато цікавого, створити собі екоторбу, побачити показ мод та багато іншого. Протягом всього заходу вас супроводжуватиме заряд бадьорості, адже виступ музичних гуртів нікого не залишить байдужим!

Стати частиною цього феєричного та незвичайного видовища дуже легко! Приходьте 11 березня, о 14.00 до ТРЦ “Dream Town” (Оболонський проспект , 21-Б, 2 поверх, між ст. м. Мінська та Героїв Дніпра) та проведи свій недільний вихідний з користю, долучайся до активного та креативного населення України! 

Зроби світ екологічно творчим!

Стратегічний партнер проекту Green Rush – компанія Ernst&Young, генеральний партнер – компанія «ГрінКо», стратегічний партнер AIESEC у Києві – Kraft Foods; освітній партнер – МАУП, чайний партнер – Tess; екопартнер – Green 8; партнери – Зелений пакет, A4Club, Зелена хвиля, Зробимо Україну чистою.

Інформаційне партнерство надають: Українські новини, Освітній портал, Платформа, innovations.com.ua, openstudy.org.ua, UniStudy, StudNews, molodi.in.ua, Зелена Хвиля.

«Зелений світ: створи його сам!» у соціальних мережах: vk.com/greenworld_greenrush.

Слідкуйте за нашими новинами!

* AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 110 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху становлення в ролі лідерів, які хочуть та знають як змінювати світ на краще.

Стратегічний партнер AIESEC в Києві – компанія «KraftFoods». Локальні інформаційні партнери AIESEC в Києві – Job.ukr.net, Платформа, Headhunter, Careerguide, Українські новини, Компаньйон.

АIESEC надає молодим людям можливість розвиватись як лідер завдяки комплексному досвіду, який формується за допомогою трьох основних елементів:

 • Досвід лідерства
 • Програма міжнародних стажувань AIESEC
 • Глобальне освітнє середовище

Офіційний сайт організації у Києві: www.aiesec.kiev.ua

Акредитація журналістів та довідка:
Наталія Фотієва, PR менеджер “Green Rush”
+3 093 524 02 65