Зелений салат – неймовірна скарбниця здоров’я

Зелений салат

Зелений салатЙого часто називають ідеальною їжею для зниження ваги, але він має набагато більше значення, чим це. З дивовижними цілющими властивостями і дуже низьким вмістом калорій, зелений салат має бути першим вибором кожної жінки. В порівнянні з іншими видами салату, він вважається одним з найздоровіших. Ось декілька важливих фактів про нього, і дещо ви можливо не знали про цей напрочуд корисний продукт.

– 50 г подрібненого салату містить менше десяти калорій, і саме тому він такий хороший для втрати ваги.

– Вітамін С і бета-каротин, які він містить, допомагають запобігти окисленню холестерину, що запобігає накопиченню нальоту на артеріях. Крім того, салат містить більше вітаміну С, чим один апельсин – цілих 167% від рекомендованої добової дози, тоді як апельсин містить 92%.

– Один качан зеленого салату складається з 7,7 грамів повноцінного білку. Це автоматично означає, що його композиція має вісім незамінних амінокислот.

– Один качан салату містить близько 260 мг кальцію. Жіноча добова потреба близько 1000 мг цього мінералу – тобто, більше чверті від цієї суми може бути введена з однією голівкою зеленого салату.

– Мінерали, які салат містить, надають допомогу у видаленні токсинів з організму і допомагають підтримувати кислотний / лужний баланс в організмі на оптимальному рівні. Як тільки тіло досягає рівноваги на цьому рівні, це призводить до великої користі для здоров’я – підвищеню рівні енергії, чіткого мислення, спокійного сну і красивої шкіри. До речі на сайті krugznaniy.ru є багато цікавих статей про здорове харчування, продукти і не тільки.

– Салат має середній глікемічний індекс 15, але у зв’язку з низьким вмістом калорій, цю суму можна вважати рівною нулю. Продукти зі зниженим глікемічним індексом чудово підходять для людей, які піклуються про рівень цукру в крові (за станом здоров’я), але і для контролю ваги тіла.

– Салат містить рідину, яка називається лактикаріум. Дослідження показують, що вказана рідина має розслабляючий ефект і допомагає при безсонні.