Зелений чай протягом усього дня – диво-довголіття

Зелений чай

Зелений чайЗелений чай на сьогодні надзвичайно популярний у всьому світі. Ані вина, ані солодких газованих напоїв, ані кави на Окінаві не п’ють – тільки зелений чай з додаванням лимона або жасмина чи просто воду. Взагалі зелений чай дуже багатий на антиоксиданти і при цьому має сечогінний ефект. Це в свою чергу сприяє виведенню шлаків та токсинів з нашого організму.

Зелений чаю містить шість основних сполук поліфенолу, яких потребує людський організм,  у зеленому чаї знаходиться кофеїн і деякі інші алкалоїди, які є непоганим стимулятором , які покращують настрій.  Тільки не варто його залишати настоюватися занадто довго (довше 3-5 хвилин), щоб уникнути неприємного гіркого та терпкого присмаку.

Барбарис звичайний застосовують при печінкових кольках, закрепах, холециститі. Він поліпшує кровообіг, зупиняє кровотечі. Також використовується для зміцнення м’язів, при очних хворобах. Рекомендується чай з листків барбарису при запаленнях матки та маткових кровотечах. Якщо ж у цей чай додати квітки барбарису, то можна застосовувати для очищення після пологів. Дуже ефективно промиває і дезінфікує сечові шляхи чай з варенням із брусниці, костяниці, айви, яблук; чай з листків мучениці, бадану, берези, квіток ромашки, плодів ялівця й петрушки, кукурудзяних приймочок.

P.S. Самый эффективный и действенный вариант сохранения здоровья это спорт. Вы можете просто купить бадминтон ракетки дабы поиграть раз в неделю с друзьями либо бегать по утрам, либо заниматься футболом – все это очень полезно.