Зелений туризм – перспективний напрям бізнесу

Зелений туризм

Зелений туризмЗ недавнього часу з’явилося й активно розвивається такий напрямок туристичних послуг, як зелений туризм. Причому багато людей, які ним займаються, не підозрюють про такий назві своєї діяльності. Цікаво, що зелений туризм, незважаючи на невеликі грошові вкладення, швидко окупається. «Зеленими туристами» зазвичай стають люди, які не можуть накопичити достатньо коштів, щоб поїхати у відпустку за кордон. Доречі якіб міста або мисці ви не збирались відвідати уточнити яка наприклад погода у Львові або в Карпатах чи Івано-Франківську буде не зайвим.

Заснований цей вид туризму на одвічне прагнення людини, особливо міського жителя, до природи, зокрема, природи рідного краю. Зелений туризм передбачає проживання в заміських та сільських будинках, а також піші походи по просторах природи. Тут слід враховувати, що деяка розважальна програма також буде корисна. Крім того, важливим елементом є збереження будинку, в якому будуть проживати відпочиваючі, в його первозданному вигляді. Тут не вітаються євроремонти, пластикові вікна і натяжні стелі.

Звичайно, не на шкоду комфорту. Звиклі до максимальних зручностей у себе вдома, міські жителі можуть не оцінити відсутності внутрішнього туалету або доступу до мереж Wi-Fi. Принаймні, подбелівая і підфарбовуючи сільський будиночок, потрібно намагатися не переборщити з автентичністю.

Що стосується тривалих піших прогулянок, то і тут потрібно пам’ятати про деякі нюанси. Головний з них – необхідність забезпечення деякого спорядження для походу. При його покупці краще звернути увагу на якість і купити дорожче, яке і прослужить довше.

Звичайно, найбільш підходящий час для зеленого туризму – це літо. Однак і в інші сезони у власників заміського житла є можливість запропонувати свої послуги жителям задушливих мегаполісів. Так, у зимову пору року людей цікавлять прогулянки на лижах, краще в гірській місцевості або в лісі. А восени можна запропонувати незабутню прогулянку вздовж річки. Загалом, підключивши фантазію, навіть з не дуже примітною сільського фермерського господарства, можна зробити саме справжнє надбання місцевості.