Здорові зуби: що можна і що не можна

Здорові зуби

Здорові зубиЗ метою допомогти споживачам в отриманні грамотної й економічною стоматологічної допомоги для здорової і щасливої посмішки «Consumer Reports» склав свій список«Здорові зуби: що можна і що не можна»:

Що можна…

Чистіть зуби щіткою і зубною ниткою – найважливіша турбота про зуби – це регулярне чищення щіткою і ниткою. Регулярне чищення щіткою і ниткою 2-3 рази в день не тільки перешкоджає скупченню зубного нальоту, яке веде до хвороб ясен, але також може захистити серце і артерії. Бактерії, що містяться в зубному нальоті, можуть через ясна потрапити в кров і серйозно травмувати кровоносну систему, а також призвести до інфекцій порожнини рота, які в свою чергу можуть поширитися на щелепу і інші частини черепа. Крім того, у пацієнтів з цукровим діабетом підвищений ризик заробити загострення, оскільки вони також більш схильні до захворювань зубів і ясен.

Ходите на огляд до стоматолога – перевіряйтеся у стоматолога, щоб можливе скупчення зубного нальоту і каменю прибирали на професійному чищенню, а також для того щоб переконатися, що ваші ясна здорові, а проте, професійна чистка два рази в рік не означає, що можна не дотримуватися постійну гігієну порожнини рота. Дослідження не підтримує думку про те, що кілька відвідувань стоматолога в рік можуть замінити регулярне чищення зубів щіткою і ниткою.

Жуйте жувальну гумку без цукру – якщо у вас є звичка регулярно або не дуже жувати гумку, то вибирайте жевачку без цукру з ксилітом, що містить натуральний цукровий спирт, який допомагає запобігти розвитку зубного карієсу.

Що не можна ..

Не виправдовуйтеся чутливістю зубів – краща стратегія по боротьбі з чутливістю зубів – це ретельне чищення щіткою і зубною ниткою, тоді візити до стоматолога стануть рідше, а кількість процедур скоротиться. Найбільша проблема, що виникає у зв’язку з чутливістю зубів, полягає в тому, що вона змушує людей уникати відвідування стоматолога для регулярного чищення або лікування несильним болю, поки проблема не переросте в стан, що вимагає серйозного стоматологічного / медичного втручання.

Не харчуйтеся частими перекусами – часті перекуси (особливо, солодка їжа і напої) годують не тільки вас, але і шкідливих бактерій, є причиною карієсу. Зуби радять чистити після кожного прийому їжі, але якщо ви харчуєтеся перекусами, то постійна чистка зубів не тільки скрутна, але може привести і до надмірного очищенню і зношування емалі.

Не бійтеся болю – більшість страхів перед болем в кабінеті стоматолога необгрунтовані. За даними «Consumer Reports», більшість пацієнтів повідомило про хворобливість процедури видалення зуба. Однак в більшості своїй вони не усвідомлюють, що в основному біль пов’язана з чутливістю нерва ще до лікування, коли пацієнт вирішує, що він йде до стоматолога і дуже швидко! Лікування ж насправді зазвичай відбувається безболісно, оскільки процедура проводиться під місцевою анестезією.

Не виконуйте непотрібні процедури – у багатьох стоматологічних клініках не самі необхідні процедури є основним засобом отримання грошей. За даними «Consumer Reports» стоматологічні лікарі говорили їм, що на деяких курсах практичного менеджменту їх вчать просувати серед своїх пацієнтів косметичні процедури для збільшення прибутковості. Один з найуспішніших і простих способів – це продати процедуру по відбілюванню зубів в кабінеті стоматолога.

Інші не самі необхідні процедури можуть включати заміну амальгамових пломб, деякі процедури з відновлення зубів, «попереджувальне» видалення зубів мудрості, часті рентгенівські знімки і операції по лікуванню скронево-нижньощелепного синдрому.

P.S. Если говорить процедурах женской красоты, то волосам как и коже лица уделяется достаточно много внимания. Типичный уход за влосами доступен с помощью различных средств для их окрашивания, лечения и т.п.