Євро-2012: збірна Трьох Левів визначилась з місцем проживання

збірна Англії

збірна АнгліїЯк повідомляється, місцем проживання збірної Англії під час чемпіонату Європи з футболу 2012 стане Краків, а свою підготовку хлопці проводитимуть на базі місцевого ФК Гутник. Таке рішення прийняв Фабліо Капелло, головний тренер команди, який передусім відвідав місто, та був захоплений красою Кракова.

Гравців не будуть обмежувати у вільному пересуванні містом та проведені свого власного часу. Тренер вимагає від них високої концентрації лише на полі.

Англійська футбольна асоціація запланувала залучити гравців національної збірної до тренувань з підлітками в Польщі та соціальних проектів. Заплановано ознайомлення гравців команди під час Евро 2012 з визначними пам’ятками Кракова, та відвідання меморіального комплексу, відкритому в нацистському концтаборі в Освенцімі.

Не обійшлося і без скандалу. Таблоїд The Sun повідомляє інформацію знайдену журналістом Шоном Кастісом про те, що збірна Трьох Левів розташується на базі клубу ФК Гутник, фанатки котрого знімалися оголеними для календаря з метою збору коштів для клубу.