Як зберегти зуби здоровими і красивими

здорові зуби

здорові зуби Кому ж не хочеться вражати оточення прекрасною білосніжною посмішкою? Проте варто пам’ятати, що дійсно здорові зуби не сяють сліпучою білизною, як це прийнято показувати в дорогих рекламних роликах. Здорові зуби – це красиві білі зуби з незначним жовтуватим відтінком.
Багато хто звертається до стоматолога з проханням отримати вражаючу “голлівудську” посмішку, що не зовсім правильно. Дуже важливо усвідомлювати, що здоров’я зубів набагато важливіше за химерну красу.

Існує безліч рекомендацій відносно того, як максимально ефективно доглядати за зубами. І в першу чергу, поза сумнівом, значення має правильне харчування. Руйнування зубної структури починається зсередини зуба із-за нестачі необхідних мікроелементів, а не під впливом зовнішніх чинників, як прийнято помилково вважати. Що стосується вживання цукру, багато сучасних учених вважають, що карієс можливий тільки у разі особливої фізичної схильності. У такому разі, головне – дотримуватися загального балансу усередині організму, адже якість зубів є один з найбільш очевидних показників здоров’я людини.

Раціон, необхідний для збереження здоров’я і природної краси зубів, має бути наступним: приблизно половину повинні складати фрукти і овочі з твердою структурою, здатні стимулювати і “тренувати” емаль, а іншу половину, – всілякі молочні продукти і продукти з цілісних злаків, щоб поставляти в організм необхідну кількість кальцію. Тому що кальцій – основний матеріал зубної структури, вимивання якого призводить до ламкості і стоншування емалі.

Здоров’я зубів в основному базується на спадковій схильності. Одні вимушені відвідувати стоматолога частіше за інших, іншим же таланить ніколи не стикатися із зубними хворобами. У будь-якому разі, існують базові правила, обов’язкові для кожного:

  1. Чистити зуби рекомендується мінімум двічі в день – ранком і перед сном.
  2. Варто щодня використати обполіскувач порожнини рота і зубну нитку в якості профілактики захворювань. Купити їх можна тут http://eurodentalcare.com.ua/ разом з іншими корисними товарами для догляду за зубами.
  3. Не нехтувати походами до стоматолога, навіть якщо видимі ушкодження відсутні.
  4. Відмовитися від паління: сигарети сприяють значному пожовтінню зубної емалі.

Крім того, не варто обділяти увагою стан порожнини рота, особливо ясен. Пошкоджені ясна, що кровоточать, говорять про наявність проблем, здатних незмінно відбитися на здоров’ї зубів. Дотримуйтеся елементарних правил гігієни, правильно харчуйтеся, відвідуйте стоматолога – і радуйте перехожих красивою природною посмішкою!