Zaz Lanos – відгук

Zaz Lanos

Zaz Lanos“Lanos” – автомобіль  малого середнього класу, який по праву завоював звання “народного”. Рівень цін на цей автомобіль личить для більшості верств населення. Має гарантію на 5 років, або 100 000 кілометрів.

На ринку України присутній, як “Zaz Lanos”. Майже усі комплектуючі виробництва України. Штампування та фарбування кузову, збірка двигуну виробляються на заводі “ЗАЗ”. Об’єм двигуна  1,3 л, 1,4 л, 1,5 л, 1,6 л залежно від комплектації.  Потужність двигуна 1,5 л.,  дорівнює 86-ти кінським силам. До декотрих моделей на заводі виробляється також силовий агрегат.  Середня витрата палива в місті до 6,7 літрів, за містом 5,2 літри.

П’яти ступінчаста коробка передач. Вміст палива в баку – 48 літрів. Стильний, дуже зручний салон. Зручні широкі сидіння з округлими формами. Спинки задніх сидінь відкидаються, для зручності перевозу багажу. В залежності від невеликої різниці в ціні – електричні скло підіймачі,  кондиціонер. Додаткову зручність створюють замки капота, багажника і лючка заливної горловини, що відкриваються з місця водія. Запасне колесо сховане під підлогою багажного відділення набагато збільшує об’єм місця для багажу.

Легкий в управлінні .  Дуже добре тримає шлях. Дякуючи оригінально виробленим пружинам підвіски (передні з зменшеним діаметром верхнього витку, та задні змінного перерізу) дуже добре відчуває себе як на рівній дорозі так і на ухабистому шляху. Приємний та зручний дизайн салону, сигнали, які сповіщають про не пристебнуті ремні, ввімкнутий ручний гальм  доповнюють загальні враження про автомобіль. Загальне враження – надійне, зручне і комфортне авто для місцевих та далеких переїздів.

Если вы любитель “готовить сани с лета”, то можете сейчас заранее купить зимнюю резину на следующий зимний сезон выбрав в магазине vashi-shiny.com.ua шины нужного вам бренда.