Заздрість…

 Одним із негативних почуттів, на жаль, властивих людині, є заздрість. Мені здається, мало хто з нас може похвалитися тим, що ніколи не хотів мати такий же гарний одяг, чи велосипед, чи друга, чи оцінку як наприклад у однокласника. Думаю також, не всі здатні щиро порадіти за того, хто в чомусь кращий, талановитіший, сильніший. Таких прикладів може бути безліч, і всі вони свідчать про те, що кожному з нас більшою чи меншою меншою мірою властиве це почуття. Хороше воно чи погане? Напевно, все ж таки негативне, бо навіть у Біблії заздрість називається смертельним гріхом.

Заздрісна людина приречена на самотність. А це, зрештою, призводить до духовного падіння, відокремлення від суспільства взагалі. Заздрість може звузити коло друзів, зупинити наше моральне вдосконалення. Поки ми заздримо, ми не маємо часу на те, щоб продовжувати йти шляхом розвитку та покращення власних здібностей та можливостей.

Потрібно знати собі ціну. Для цього, звісно, потрібно порівнювати себе з іншими людьми, з їхнім рівнем розвитку. Але тільки для того, щоб орієнтуватися на якій стадії знаходиться твоє я.  Не потрібно зазнаватись, знайшовши щось краще у собі ніж у інших, а варто просто продовжувати свій шлях до своєї мети.

Заздрість завжди є недоброю, а тому ніколи не приносить нічого хорошого ні тому, хто її відчуває, ні тому хто її викликає. Слід позбутися цього невдячного почуття, навчитися зосереджуватися не на комусь, а в першу чергу на собі. Коли думки зайняті власним добробутом, професійним зростанням і особистим життям взагалі, часу й потреби заздрити іншим немає. Передусім варто пишатися тим, яким ти є і що маєш. Людина впевнена й самодостатня ніколи не заздритиме чужому і завжди буде шанована в суспільстві.

P.S. Кожна жінка полюбляє духи, якісна парфюмерія http://makeup.com.ua/ знайдеться в нашому інтернет магазині.