Затишний інтер’єр

Затишний інтер'єр

Затишний інтер'єрДомашній затишок – це тепла, позитивна атмосфера, бажання скоріше повернуться назад, якщо ви далеко від будинку. Створення затишної атмосфери в квартирі або будинку – це не означає дорогий ремонт. І взагалі, затишок – поняття духовне і емоційне. Для того, щоб організувати затишний інтер’єр, вам треба усього лише багата фантазія, смак, винахідливість, трохи грошей і звичайно ж частинка душі і любов.

Розпочинайте не із стін, не з вікон, а з власних думок і відчуттів. Подумайте про все, про щонайменші деталі. Навіть якщо це не ваша власна квартира, ви тут проводите велику частину свого життя, так зробіть же її затишною і приємною для самих себе! Адже на все ваша воля!

Не робіть ремонт поступово, краще спочатку все обдумати, закупити потрібне і спланувати, а вже потім діяти. На сайті Interia.com.ua знайдете багато корисних для інтер’єру речей.

Шпалери. Обдумавши увесь процес, можна починати діяти. Краще всього розпочати із стін. Вони вбирають енергію, як негативну, так і позитивну. Старі, місцями обідрані шпалери вам вже набридли? Що ж, самий час клеїти нові!

Психологи рекомендують шпалери або фарбу світлих, зігріваючих відтінків. Також непоганий зелений – заспокійливий, легкий колір.

Освітлення. Світло – дуже важливий момент. Кожна кімната повинна досить добре освітлюватися. Застарілим світильникам, люстрам і т. д. можна надати нового, свіжішого вигляду, просто замінивши плафони.

Нестача світла може пригноблювати людину, особливо в сезони без сонця.

Енергетика. Якщо у вас накопичилося багато непотрібних речей, таких як, вже не модний одяг, старі меблі або посуд, якісь папери, то від усього цього треба швиденько позбавлятися. Такі речі ввібрали в себе вже надто багато енергії, як позитивної, так і негативної, до того ж займають купу місця.

Штори. Саме вони візуально збільшують розміри вікон. Для досягнення ще більшого ефекту треба щоб ширина штор була в півтора і більше разів ширше за саме вікно і вони звисатимуть елегантними складочками. А ось тюль – не кращий варіант, вона застаріла.

Невелика рада: якщо кімната в шпалерах без малюнків, то беріть штори з візерунком, і навпаки.

Килими і килимки. Килимки варто стелити у невеликих столиків, крісел. Великий килим має бути темніший за стіни, а кімнатам з однотонним оформлення набагато більше підходять яскраві килими.

Доповнення інтер’єру. Для цього ідеально підійдуть картини, красиві статуетки, фотографії, свічки, букетики квітів, різні вази і інші дрібниці, що створюють затишну атмосферу.

З фотографій можна зробити красивий колаж і повісити його до кімнати, в якій ви найчастіше знаходитеся. Він тішитиме око і даруватиме позитивні емоції кожного разу, коли ви на нього дивитеся.