Чи можна заробити на твітері?

твітер

твітерРобота в твітері полягає в тому що ви продаєте свої твіти ,тобто повідомлення, які містять рекламу а вам за це на веб мані капають грошикі. Маючи сторінку в твітері досить розкручену ви можете непогано заробляти. Спершу нам потрібно обрати через яку систему ми будемо продавати свої твіти найпоширеніші є твайт і просперо.

В твайті досить багато реклами більше ніж в просперо і тут можна більше заробити але в ньому виникають такі перешкоди як ліміт переводу на веб мані який складає 300 рублів, і ще одне з чим часто стикаються це бани з боку адміністрацій після чого ви втрачаєте свій кровно зароблені.

На просперо немає ліміту для преводу веб мані ,але реклами значно менше. Обравши свій варіант ми реєструємося там і починаємо роботу. Якщо вам подоєбається і ви думаєте цим займатись надалі, то для вас є пропозиція як підвищити заробіток скачуєте ще два браузери, створюєте ще дві сторінки в твітері. До кожного браузера прив’язуємо одну сторінку і систему продажу реклами, таким чином починаємо заробляти що найменше в два рази більше.

І це ще невсе є одна хитрість реєструйтесь в обох системах продажу це дає можливість продати більше реклами і заробити більше грошей, але при цьому будьте готові до того що з твайта ви кошти можливо і не знімите, але це нестрашно їх можна використати для реклами своїх акаунтів. Вдалого вам заробітку.

P.S. Конечно этот доход сложно назвать хорошим стабильным заработком. Проще зайти на сайт headhunter Украина где поискать вакансии по нормальной работе для всего города будь то Киев или Одесса.