Гурт «Stelsi» осучаснив “Запорізький марш”

Запорізький марш

Запорізький маршПатріотичний подарунок зробив для своїх прихильників гурт «Stelsi». Музиканти «реставрували» легендарну музику сліпого бандуриста Євгена Адамцевича, і створили неймовірний драйвовий інструментальний хіт «Козацький марш» у сучасному обрамленні.

Тепер у музичному творі, який в оригіналі має назву “Запорізький марш”, домінують не лише класичні та народні інструменти. Музиканти «приправили» марш сумішшю вибухового ритму з сучасними елементами електронної музики.

Ідея створення композиції виникла і виношувалась у головах музикантів давно. І ось, нарешті, з початком нового 2013 року чернівецькі майстри електро-фольку презентують своїм слухачам цей козацький марш!

«У процесі роботи над піснею ми довго шукали якісний оригінал оркестровки маршу. Перше що вдалося знайти – це усім відома обробка Віктора Гуцала (керівника Національного оркестру народних інструментів України). Доволі важко було отримати якісну копію, адже оркестр записувався в 70-х роках минулого століття. В результаті, окрім вищезгаданого твору ми знайшли ще чотири варіанти композиції від різних авторів, записані у різний час і всі вони послугували нам джерелом до повноцінного осучаснення козацького маршу», – розповів лідер гурту «Stelsi» Олексій КУХАРСЬКИЙ.

Музиканти, які вже відомі своїми електро-фольковими “переінакшеннями” пісень таких виконавців як Брати Гадюкіни, ВВ, Ніна Матвієнко та інших, впевнені, що нова композиція не залишить байдужим жодного шанувальника української музики.

Завантажити сінгл можна за цим посиланням: http://www.ex.ua/view/19218208

Треклист:

1) Козацький марш
2) Козацький марш (Club version)