Поради щодо позбавлення запаху в холодильнику

холодильник

холодильникКоли ви придбали новий холодильник, то перед тим, як завантажувати у нього продукти, його необхідно ретельно вимити. Для того, щоб позбутися неприємного запаху, можна вимити холодильник розчином соди, якщо під рукою немає спеціального миючого засобу.

Також можна вимити холодильник розчином нашатирю або звичайною горілкою. Після миття рекомендується залишити дверцята холодильника відчиненими на кілька годин, щоб провітрити його.

Коли у холодильнику з’являється неприємний запах, в першу чергу треба вийняти усі продукти, які зберігаються в ньому. Потім ретельно вимити холодильник з миючим засобом. Особливу увагу необхідно приділити миттю зливного отвору. Саме тут накопичується увесь бруд, який і є джерелом неприємного запаху. Якщо ви шукаєте квартиры в киеве посуточно то краще вибирати більш комфортні апартаменти щоби подібних казусів с запахом в холодильнику не було.

Авжеж треба пам’ятати, що перед миттям холодильник необхідно вимкнути. Також не забувайте, що усі продукти, які ви зберігаєте у холодильнику, необхідно щільно закривати у посуді або загортати їх у харчову плівку.