Якщо не хочете, щоб ваше життя перетворилося на замкнутий круг, не ходіть по колу

життя

життя Круг — геометрична фігура обмежена колом.

I

Задоволення. Гроші. Робота. Не задумувався скільки взаємозв»язку між цими словами? А сенс? Все уже давно іде не по плану.

Ти знову і знову прокидаєшся зранку для того щоб піти на ненависну до болю і мізках роботу. Десь твоя розсудливість кричить тобі що так треба і ти як послушний раб опускаєш голову вниз і вправно виконуєш усі її накази. І ніби все добре. Ти на звичному для себе місці. Але десь глибоко у лабіринтах твоєї підсвідомості сидить маленька надія непокори,невеличке загнане у кут незадаволення реальністю,та ти настільки захоплений величчю сірих буднів що зовсім не звертаєш на неї уваги.

Чтобы победить самые тяжелые страдания, есть два средства: это опиум – и работа. (Гейне, Генрих)

ІІ

Вона. Примарна іллюзія щастя. Муза, яка непомітно для самої ж себе надихає тебе на подвиги,на безглуздя, на рішення, дії, вчинки, додає хоробрості, розвіює нестерпні сумніви свідомості, дивує безтурботністю, спокушає життям. Створений твоїми божевільно спантеличеними думками ідеал – завжди зникає десь там на грані реальності та уяви.

Нужно жить всегда влюбленными во что-нибудь недоступное тебе. Человек становится выше ростом от того, что тянется вверх. (М. Горький.)

Причина – наслідок. Проблема – виправдання. Все саме так і відбувається.

ІІІ

Вже не вперше… Раптово.

Все частіше і частіше в твоєму житті з’являються люди які непомітно витісняють самотність із твоєї душі. Безликі персонажі. Їх безліч. Та поміж них завжди знайдуться ті які залишаться. Не на день чи два. Здається ніби назавжди. Здається хтось називає їх друзями. Здається…

Та чи не здається тобі що, можливо, не варто ставити ці ненависні до божевілля тобі ярлики на людей не перевірених цим незрозумілим нікому поняттям – часом? Знову… Раптово… А можливо не так вже і раптово?

Иметь в жизни одного друга – уже много, двоих – очень много, троих – вряд ли возможно. (Генри Брукс Адамс)

Круг називається замкненим або відкритим в залежності від того чи містить він коло, яке його обмежує.

ІV

Думки, плани, надії, мрії, сподівання…. Дії. Рішення. Швидко, необдумано. Все саме так і відбувається. Плани руйнуються. Мрії забуваються. Все відходить на другий план коли приходить час діяти.
Забагато слів, обіцянок самому собі. Забагато протирічь у твої думках.
Нема вирішення.
Але чи варто прожити життя керуючись звичкою багато думати,та все ж ніколи не наважитись діяти?

Если не хотите, чтобы ваша жизнь превратилась в замкнутый круг, не ходите по кругу…