Дитяча залежність від комп’ютерних ігор

комп’ютерні ігри

комп’ютерні ігриКожна дитина хоч раз у житті грала в різноманітні комп’ютерні ігри. Ігри бувають різних видів і типів: логічні, аркади, стимулятори, літалки, спортивні  і тд, і тп.  Існують логічні ігри, які допомагають розвивати мозок, здібності, навички. Але таких ігор дуже мало, і найбільше ігор такого виду – це флеш ігри. Але якщо задуматись, то в такі ігри грати нецікаво, тому що вони дуже короткі. Такі флеш ігри можна пройти за якісь пів години. Але є і «звичайні» ігри, які за пів години не пройти. А в них треба грати декілька днів, а той тижнів.

Але діти більше вибирають екстремальні ігри. Більшість таких ігор спрямованні на вбивання: Point Blank, Contra Strike, War Craft , Lineage… Дітям вони подобаються, бо на цих іграх вони можуть викинути всю свою агресію, все своє зло; але саме ці ігри стають для них звичками. Як тільки вони сідають за комп’ютер вони одразу ж вмикають свою улюблену стрілялку.

Діти можуть грати в неї по 3-5 годин на день. Тоді ігри переростають від трати часу і відпочинку на звички. Ці ігри виховують вбивць, злочинців, але якщо не лише грати в ці ігри, а я ходити на вулицю, гуляти, займатися спортом,  вчитися, то ці ігри залишаться лише цікавинкою і маленьким хобі і тратою часу.

У світі існує професія тестер ігор. Багато мріють мати саме цю професію, але насправді це така скучна і не розвиваюча професія, з якою люди деградують. У висновку, я б хотів сказати, що набагато краще і корисніше буде навчатися, читати, займатися спортом чи весь свій вільний час витрачати на ігри.

P.S. При беременности женщина нужно соблюдать много разные правил и норм, гимнастика для беременных может оказаться достаточно полезной как для здоровья будущего малыша, так и маминого.