Закриття Symbian

Symbian

SymbianБагато в кого сьогодні виникає питання про закриття Symbian. Symbian – це операційна система, яку ставили на мобільні телефони та смартфони Nokia. Nokia виробили багато моделей телефонів та смартфонів з цією ОС. Найвідоміші та найуспішніші моделі, це: Nokia 5800, Nokia 5530, Nokia N8, Nokia 500, Nokia 603, Nokia e71 mini та інші. Вони виділяються хорошою надійністю. У всіх моїх знайомих та друзів, ці телефони тримаються від трьох до шести років, а також у деяких і довше.

Але у 2012 році, Nokia розпочала виробництво смартфонів з іншою оперативною системою. Це був Windows Phone. У перший рік ці смартфони набрали великої популярності. У багатьох людей вони є. Цей модельний ряд має багато смартфонів, від бюджетних і до розкішних та дорогих.

Нова операційна система фактично поклала хрест на Symbian. У перший рік смартфони набрали глобальної популярності. Виробникам Nokia стало не вигідно співпрацювати із Symbian. Популярність смартфонів на ОС Symbian різко впала. Всі хотіли мати новий смартфон з популярним Windows Phone.

У останній чверті 2012 року Nokia розірвала угоду з Symbian. З цього часу не виробляються смартфони з старою, дуже популярною та надійною ОС.