Закохатись в безликого

Закохатись

ЗакохатисьУявіть собі, що ми б жили у світі, де люди без обличчя. Де всім байдуже, який в тебе колір очей, форма носу, які в тебе вилиці і чи тонкі твої вуста?

Уявили? А чи змогли б ви закохатись в безликого? В  людину без обгортки, без цього зайвого пафосу на обличчі, лихого погляду, єхидної усмішки… чи змогли б  ви закохатись в душу? бездонну, щиру, справжню, просту та чисту як небо після дощу?

Напевно, коли є душа-є все, адже ми перш за все звертаємо увагу на обкладинку! Кожен може придбати дорогий одяг, щоб виглядати сучасно, кожен може придбати аксесуари, щоб підкреслити стиль, кожен може сховати лице за маскою, яка називається макіяж… в наш час це властиво навіть чоловіками… А що потрібно придбати для того, щоб відкрити душу, показати свою сутність? І тут не допоможе, ні одяг, ні взуття, ні стильні аксесуари. Ніхто не ловив себе на думці, що перш за все ми звертаємо увагу на зовнішній вигляд людини, чи доглянута вона, чи стежить за модою, безумовно це важливо! Але ж ніхто не стежить за своєю душею! Ніхто не переймається тим, як це коли в тебе немає абсолютного нічого, окрім душі! Більшість забуває, що бути чесним самим перед собою, мати повагу та щирість, а найголовніше мати свою думку, та не підписуватись під те стадо овець, яке домінує, бо це ж круто-важливо!

Деколи, коли йду по вулиці, дуже часто відчуваю погляди в свою сторону. І чесно кажучи, мене це дуже злить. Ну  чому коли в тебе є своя дорога, тобі більш цікава моя!? …

Часто ображаюсь на людей за те, що вони єхидні та дволикі. Ось наприклад, спілкуєшся з людиною на одинці і вбачаєш в ній щось справжнє, щире, чисте, а вартує тільки посидіти в компанії і усвідомлюєш, що все ж таки переважна більшість живе в своє задоволення, живе для того, щоб мати авторитет, для того, щоб не показати себе так, якби її не хотіли бачити, але й ніколи не покаже себе такою, якою є насправді, там в душі!!!

Тож чи змогли б ви закохатись в безликого?в людину, яка не знає, що таке пафос, бо  їй цього не потрібно, в людину, яка живе тим, що має-душею!

Яка вірить в те, що правда, щирість, почуття-це головне!

Чи змогли б ви закохатись в безликого, покинути все, роботу, забути про своє соціальне становище, забути про шум людських думок, забути про все на світі і податись туди, куди серце кличе!? Напевно закохатись в безликого для наших людей ТАБУ!