Закохана в зірку

Закохана в зіркуВона відрізняється від звичайних фанаток. Усі його пісні вона слухає зі слізьми на очах, усі її сни, вірші, розмови лиш про нього. Через нього вона отримує чергову двійку, бо вчора було щось важливіше за Домашку з алгебри – його інтерв’ю. Вона мріє про свого коханого, що його інші чомусь називають »зіркою».

Дехто гадає, що неможливо любити обкладинку журналу. Злі язики твердять, що це принаймні нерозумно-проливати свої гарячі сльози через постер, що висить у кімнаті. Та вона нікого не слухає – і правильно робить. Вона просто мріє заспівати з ним дуетом. Мріє про те, що колись може стати частинкою його життя.

Також вона щодня плаче. Можливо дехто вважає ці сльози безглуздими, та вона плаче через сни, через пісню яку вивчила напам’ять, через необережно кинуті подругою слова – про те, що вони ніколи не зможуть бути разом. Дехто вважає її кохання жартом, якого можна посміятись. І цей «дехто», звісно не здогадується, що через його сміх-вона думає про самогубство. Та все ж вона цього не зробить, бо має мрію заспівати з ним дуетом. Навіть якщо вони не будуть разом, навіть якщо… та все ж вона мріє. І вірить, що мрії здійснюються.

Дівчинко, не вір тим, хто каже, що це неможливо. Вір тільки в себе. Я впевнена, що ти колись неодмінно заспіваєш з ним дуетом. І якщо справді кохаєш його (його, а не обкладинку журналу), то ви таки будете разом. Ти не кішка, що має дев’ять життів, – у тебе одне життя й воно твоє…