Захист автомобіля від викрадення

Захист автомобіля

Захист автомобіляКупівля автомобіля – це завжди велика радість, як і будь-яке придбання. Проте разом з цією радістю з’являється і занепокоєння, особливо чітко воно проявляється, якщо доводиться залишити машину на стоянці, що не охороняється. Недивно, адже приблизно половину викрадених автомобілів так ніколи і не знаходять.

На жаль досить рідко власники стоянок несуть матеріальну відповідальність за машину. Також можна сподіватися на страховку але вона не завжди покриє усю вартість дорогоцінного засобу пересування.

Не потрібно опускати руки, краще як слід захистіть автомобіль від викрадення. Замість стоянки використайте гараж. Крім того, не забудьте про ті механічні засоби, що блокують на кермо, коробку передач і ще що-небудь. Зробіть усе можливе, щоб машина хоч би робила вигляд, що знаходиться на сигналізації (у цьому вам допоможуть миготливі індикатори), а краще просто купіть сигналізацію. Завжди використовуйте платну парковку, а не залишайте машину у дворі. Крім того, буде легше знайти викрадену машинку, якщо на ній була оригінальна картина, зроблена за допомогою аерографії.

Є і інші способи, які врятують вашу машину. Використання супутникової системи буде актуальне, якщо вашу машину вже викрали. А оскільки багато викрадачів уміють блокувати сигнал, то використовуйте цей метод разом з сигналізацією та імобілайзерами. Вони дозволять власникові машини розірвати електричні ланцюги в різних важливих місцях. Іншими словами, злодій елементарно не зможе завести автомобіль. До того ж, якщо імобілайзер буде зруйнований, то усі системи заблокуються. Ці пристрої блокують системи і автоматично, якщо людина, що сидить в машині, не робила ніяких дій.

І, зрозуміло, автомобіль обов’язково має бути обладнаний системою сигналізації, на якій краще не економити. Проте не можна не відмітити, що більшість сигналізацій легко сканувати. Проте моделі, які використовують діалоговий код, сканувати дуже складно.

Повністю узабезпечити машину ви зможете тільки у тому випадку, якщо усі способи будете комбінувати, а не застосовуватимете поодинці. Тільки це допоможе врятувати ваш автомобіль в потрібний момент.