ЗАГІН САМОГУБЦІВ: ЧИ СТАНУТЬ ЗЛОДІЇ ГЕРОЯМИ?

Для поціновувачів кіномистецтва буде дуже цікаво. Ось уже скоро на екрани кінотеатрів вийде довгоочікуваний, який вже встиг стати однією з самих цікавих новинок  в світі кіно- «Загін самогубців».

Прем’єра в Україні відбудеться 4 серпня 2016 року.

Так, так, DC знову дарує нам новий приголомшливий фільм, це не тільки екшн, фантастика, бойовик, в деяких місцях це трішки і комедія.

Ми матимемо нагоду побачити не тільки нових, але і старих знайомих кіногероїв та кінозлодіїв, почнемо з старих: рятівник Всесвіту Бетмен(Бен Аффлек) та його головний ворог Джокер(Джаред Лєто). Що на цей раз відбудеться між ними?

А нові кіногерої це: Дедшот(Вілл Сміт), Харлі Квін(Марго Роббі), Рік Флег(Юель Кіннаман), Капітан Бумеранг(Джай Кортні),Чаклунка(Кара Делевінь), Вбивця Крок(Адевале Аккінуоє-Агбадже), та ще багато інших.

А побачимо ми такий сюжет:

Для виконання надскладного завдання уряд вирішує створити спеціальну команду. Увійдуть в неї закляті вороги кращих супергероїв всесвіту. Можливо, уряд відправив би виконати місію більш сумлінних і надійних героїв, але немає ніяких гарантій, що члени команди зуміють вижити. Відібраних лиходіїв називають самогубцями.

Заінтриговані, чи не так?

Наперед приємного перегляду, прем’єра вже незабаром!

Не пропустіть!