Забуття та психоз українського народу

Двадцять років українці наче дикуни вірили біл-бордам та заїждженим обіцянкам «говорячих голів», чекали подачок і сміялися над тими, хто розкрадає державу, руйнує наші життя, краде дитячі мрії. Але коли міські краєвиди стали нагадувати чорнобильську зону, села – евакуйовані території, коли похмурі, знедолені, агресивні люди, зруйнована інфраструктура, натовп стогнучих калік і жебраків агресивно контрастують з розважальними центрами та розкішшю «народних поводирів», коли всеохоплюючий антисанітарний базар непотребу, заполонивши підземки та вулиці міст, перетворився на фізичну перепону пересуванню, тоді почало виникати явне протиріччя між сьогоднішньою політично-економічною елітою та електоральною біомасою, якою ця ж еліта вважає український народ, ізолювавшись у заміських маєтках та владних кабінетах під охороною.

Останні вибори показали значне збільшення відсотку людей, які не підтримують жодного кандидата і заявляють про це. Соціологічні дослідження показують збільшення цього відсотка майже вдвічі за минулий рік! При всій своїй «завірусованості» споживацькою свідомістю, масовою культурою та інтелектуальним нігілізмом, нове покоління всмоктало потреби західного зразка, які не можуть задовольнятися у зруйнованій країні, що деградує. Це покоління не навчене мовчати та ходити на вибори, його не здивуєш дешевими видовищами, не розчулиш байками про цінності. В той час, коли політики заманюють на виборчі дільниці залишки деморалізованих пенсіонерів ковбасою, в інтернеті вирує масштабне несприйняття існуючої системи, нав’язуваної невігласами.

Мрії визначають діяльність людини. Судячи зі стану, в якому перебуває Україна, цінності нашої так званої еліти не йдуть далі задоволення «тваринних інстинктів», визначених ідеалом «нормальних пацанів».

Побутова свідомість цього бидлуватого бомонду визначає його неспроможність розглядати Україну в якості інструменту геополітичного впливу, інструменту реалізації власних мрій. А тому розвиток України не входить до переліку потреб та цілей тих, хто традиційно претендує на державотворчу роль.

Дехто чекає на формування свідомого прошарку населення, хтось – на біологічну смерть сьогоднішніх псевдо-еліт (яка на щастя неминуча). Але зрозуміло одне: психіка людей не може більше сприймати дисбаланс між фізичною реальністю та рекламною, а тому маргіналізація політичних клоунів – справа найближчого часу.

Используя WebMoney Keeper Mobile, перед Вами открываются весомые преимущества. Возможности кипер мобайл, а также советы по использованию программы.