Шукаємо переможця: заберіть свої $254 млн. доларів!

джек-пот

джек-потРекордний джек-пот у 254 млн. доларів був зірваний жителем графства Ферфілд, штату Коннектикут, але переможець і досі не з’явився за виграшем. Власниця магазину в Нью-Хевен, в котрому був придбаний цей квиток називає щасливчиком місцевого співробітника санітарних служб, але стверджує, що він загубив свій квиток.

Цей заклад вже не вперше продає виграшні квитки, про що свідчать різноманітні докази, які прикрашають його стіни. Якщо двірник знайде квиток, або пред’явить інший доказ, то він стане володарем найбільшого лотерейного виграшу штату Коннектикут. Попередній рекорд був встановлений у 2005 році та склав 59,6 млн. доларів.

Журналісти місцевого телеканалу WTNH-TV сподіваються, що власник поки що не знає про свій виграш, що може бути пов’язано зі сніговою бурею, яка бушувала на території декількох штатів наприкінці жовтня. Подати заявку на отримання призу можна буде до 30 квітня 2012 року.

P.S. В интернете можно купить что угодно – заказать одежду, книги, компьютеры или столовые приборы – главной найти подходящий интернет магазин с доставкой и хорошими ценами.