З Новим роком та Різдвом Христовим!

Вітаю з наступаючими новорічними святами! Нашим читачам хочу побажати віри в чудо! Ми різні і в кожного з нас своє поняття цього слова “чудо”. Віра допомагає нам жити, наші бажання справджуються, варто лише захотіти і вкласти свою надію. Бажаю у новому році досягнення нових вершин, відданих людей поруч, нових знайомств та неабиякого здоров’я. Хай негаразди будуть лише дрібницями, а успіх завжди буде з вами! Пам’ятайте про своїх рідних та близьких. Ми живемо заради них, а вони заради нас.

Нехай здійсняться ваші мрії!

П.С. Дякую всім, хто взяв участь у нашій міні-акції до нового року. Щасливчикам було надіслано 10 привітальних листівок. Вже є перші відгуки і мені приємно, що вам подобається. Вітаю!

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.
 • Катерина

  Вітаю зі святами в першу чергу всіх, хто має відношення до створення та наповнення цього чудового журналу. Дякую вам, радуйте нас статтями та новинами і в новому році. Творчих успіхів! Вітаю також читиачів – це ті люди, котрі звикли думати власними головами. Будьте слухняні і Дід Мороз вам покладе щось під ялинку :)

 • Тарас

  Дякую Катерино, що читаєте і долучаєтесь до коментування!

 • Дякую за привітання, Тарасе!
  Бажаю подальшого розвитку журналу, адже ви робите наше життя яскравішим та цікавішим, за що ми, читачі, дуже-дуже вам вдячні!

 • Тетяна

  Я також приєднуюсь до привітань.
  Рік Новий-казковий час.
  Хай здивує щастям вас.
  Рік добра і рік кохання.
  Тож приймайте привітання.
  Будъте добрі та здорові,
  Побажаємо любові,
  Світла й радощів багато,
  Щоб життя було,як свято.

 • Дякую всім вам за привітання! Дякую, що ви є в нас)