З нашими котлами зима не страшна

Переваги твердопаливних котлів

Твердопаливні котли останнім часом стали дуже популярними серед покупців систем опалення. Причини їх популярності легко зрозуміти: ціна на газ весь час піднімається, він не завжди хорошої якості, тому господарі приватних будинків, заміських дачних будиночків, котеджів знаходять альтернативу газу: дрова, торф, брикети з стружок, тирси. При цьому ККД котли на твердому паливі хорошої якості досягають 90% і вище. Автоматика цих виробів налаштовується таким чином, що дозволяє робити серйозну економію палива без шкоди для якості обігріву приміщень. Багато апаратів мають кілька контурів обігріву, що дає можливість одному котлу обігрівати великі площі. Одноразова повне завантаження паливом якісних котлів дозволяє їм працювати в режимі обігріву кілька днів без поповнення. Крім того, вони незалежні від електрики, так як можуть працювати в ручному режимі.

Інтернет-магазин teplozahid.com є основним представником в Україні з продажу високоякісних твердопаливних котлів провідних польських виробників: фірм «METAL-FACH Jacek Kucharewicz ОПАЛЮВАЛЬНА ТЕХНІКА», «LUMO EKO-PLUS» і компанії з виробництва пелетних пальників для котлів ZPD «SKIEPKO».

Основні розділи та категорії

Представлені фото тих об’єктів, на яких була виконана робота по встановленню твердопаливних котлів і надалі супроводжуються гарантійним та сервісним обслуговуванням цих апаратів.

Бонусом для клієнтів є безкоштовна доставка товару за допомогою трьох служб доставки в Україну. Оплата товару через банк по рахунок-фактурі фірми.

Кредитування – ще одна перевага для клієнтів – це можливість взяти товар у кредит. Докладно описані його умови.

Основні переваги твердопаливних котлів в загальному, особливості їх експлуатації та чесно сказано про незручності, які можуть бути при експлуатації таких виробів у розділі «Про котли»..

– «Інструкції» представлені переліком всіх інструкцій котлів, які реалізує наша компанія

– «Прайси». Представлені по продукції компанії Z.P.D «SKIEPKO».

«Каталог» представляє повний асортимент товарів, які реалізує «Тепло-Захід». Категорії даного розділу представляють котли, що працюють на різних джерелах тепла: дровах, вугіллі, пеллетах, вугільної «насінні». Також дається опис пальників для цих приладів і комплектуючих для них.

Короткий огляд структури сайту фірми «Тепло-Захід» дає можливість всім відвідувачам отримати оперативну загальну інформацію про тих корисних матеріалах, які можна отримати при більш детальному знайомстві з ними.